Zamknij

Maria Sadowska schudła dzięki Dodzie."Udało mi się zrzucić cztery kilogramy" [FOTO]

15.06.2020 11:10
Maria Sadowska schudła dzięki Dodzie." Udało mi się zrzucić cztery kilogramy"
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Maria Sadowska postanowiła zrzucić kilka kilogramów. Reżyserka filmu "Dziewczyny z Dubaju" przyznała, że schudła dzięki Dodzie, która ją motywowała i zagrzewała do walki. Maria Sadowska efektami metamorfozy pochwaliła się na Instagramie.

Maria Sadowska schudła dzięki Dodzie. Pokazała zdjęcia metamorfozy

Maria Sadowska niebawem wejdzie na plan filmu "Dziewczyny z Dubaju", który postanowiła wyreżyserować. Producentami obrazu zostali Doda i jej mąż - Emil Stępień. Maria Sadowska przyznała, że przed wejściem na plan zdjęciowy postanowiła zrzucić kilka kilogramów. Sadowska zdradziła, dlaczego zdecydowała się schudnąć.

"Zdjęcia do #dziewczynyzdubajufilm zaczynamy już za dwa dni. W filmie będzie grało całe mnóstwo przepięknych dziewczyn i chłopaków, wiec żeby nie czuć się się jak #ciocia Reżyserka, wzięłam się tez trochę za siebie i udało mi się zrzucić 4 kg . Co zawdzięczam te mojej Pani Producentce #dodaqueenktóra cały czas mnie mobilizowała i zagrzewała do walki ! " - zdradziła Maria Sadowska, dodając kilka zdjęć metamorfozy.

Dziewczyny z Dubaju: O czym jest film w reżyserii Marii Sadowskiej?

"Dziewczyny z Dubaju" to obraz, który ma obnażyć sekrety tzw. afery dubajskiej z 2015 roku.

"Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu" - pisała niedawno producentka filmu - Dorota Rabczewska. W filmie pojawią się takie nazwiska jak m.in. Jan Englert, Katarzyna Figura, Paulina Gałązka, czy Olga Kalicka.

Jako pierwszy tematu afery dubajskiej podjął się Piotr Krysiak w swojej książce "Dziewczyny z Dubaju". Opisany został w niej proceder werbowania modelek, aktorek i celebrytek. Pokazał też, w jaki sposób "luksusowe prostytutki" arabskich szejków spędzały czas i zarabiały olbrzymie pieniądze.

Film w reżyserii Marii Sadowskiej trafi na ekrany kin 21 stycznia 2021 roku.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl