Zamknij

Maria Sadowska w bikini. Gwiazda pokazała zmysłowe zdjęcie [FOTO]

23.09.2020 12:37
Maria Sadowska
fot. Viphoto/ East News

Maria Sadowska jakiś czas temu przyznała, że w odchudzaniu pomogła jej Doda. Teraz gwiazda zaprezentowała nową sylwetkę w zmysłowym bikini. Jak wygląda?

Maria Sadowska razem z filmową ekipą przebywa w Cannes, gdzie trwa ostatni etap zdjęć do filmu "Dziewczyny z Dubaju". Reżyserka postanowiła skorzystać z pięknej pogody i wolnego czasu, między kręceniem kolejnych zdjęć.

Na Instagramie Sadowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym zaprezentowała się w zmysłowym, czerwonym bikini. Gwiazda jakiś  czas temu przyznała, że to właśnie dzięki Dorocie Rabczewskiej udało się jej zrzucić zbędne kilogramy.

Maria Sadowska pokaząła odważne zdjęcie w bikini. FOTO

Gorącym zdjęciem jurorka "The Voice of Poland" wywołała furorę, choć zdaniem niektórych proporcje na zdjęciu są nieco zaburzone."Proszę wybaczyć, Pani Mario. Trochę zaburzone są proporcje na tym pierwszym zdjęciu. (Głowa zdecydowanie za mała w stosunku do całej reszty ciała) To wina fotografa, bo przecież jest Pani zgrabną i proporcjonalną kobietą" - napisał jeden z fanów. Reżyserka odpowiedziała zatroskanemu wielbicielowi, że zdjęcie zrobione zostało na szybko, stąd te niedoskonałości.

Mnóstwo fanów odniosło się też do najnowszej produkcji Sadowskiej - "Dziewczyny z Dubaju", który już na etapie zdjęć wzbudza mnóstwo kontrowersji. Niektórzy już nie mogą się doczekać historii, w której przeniesiona zostanie na ekran "Afera Dubajska".

Dziewczyny z Dubaju: Kiedy premiera filmu Marii Sadowskiej?

"Dziewczyny z Dubaju" to historia pokazująca mroczne strony show-biznesu. Główną bohaterką jest Emi, młoda i ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie i luksusie. Gdy nadarza się ku temu okazja, Emi zostaje ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki i gwiazdy młodego pokolenia. Premiera filmu zaplanowana jest na styczeń 2021. W obsadzie zobaczymy m.in. Paulinę Gałązkę Katarzynę Figurę, Olgę Kalicką oraz Józefa Pawłowskiego

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl