Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mariah Carey też molestowała? Były ochroniarz pozywa piosenkarkę

10.11.2017 12:44

Kolejna afera dotycząca molestowania seksualnego. Tym razem oskarżona jest piosenkarka Mariah Carey. Były ochroniarz diwy poinformował, że pozywa ją do sądu za próbę wymuszenie kontaktów seksualnych.

Mariach Carey fot. ons.pl

W ostatnich tygodniach światem show biznesu wstrząsnęły dwie bulwersujące sprawy dotyczące molestowania seksualnego. Najpierw oskarżony został znany hollywoodzki producent Harvey Weinstein, potem Kevin Spacey - przy okazji wyjawił, że jest gejem - a teraz podobne słowa padły pod kątem słynnej Mariah Carey. Piosenkarka podobno miała się dopuścić molestowania seksualnego swojego byłego ochroniarza.

Magazyn TMZ poinformował, że Michael Anello złożył pozew przeciwko wokalistce. Zdradził, że do molestowania dojść miało podczas jednej z podróży. Piosenkarka najpierw poprosiła ochroniarza o wniesienie bagażu do jej pokoju, a kiedy już ten się zjawił, otworzyła mu w odważnym, odsłaniającym wiele stroju. Choć do kontaktu seksualnego nie doszło, to jednak ochroniarz zdecydował się na kroki prawne. Innym powodem decyzji był fakt, że Mariah wielokrotnie go poniżała i wyzywała.

Prawnicy wokalistki zaproponowali jej byłemu ochroniarzowi ugodę, on jednak na nią nie przystał.

RadioZET.pl/SA

Oceń