Zamknij

Mariah Carey też molestowała? Były ochroniarz pozywa piosenkarkę

Redakcja
10.11.2017 12:44
Mariach Carey
fot. ons.pl

Kolejna afera dotycząca molestowania seksualnego. Tym razem oskarżona jest piosenkarka Mariah Carey. Były ochroniarz diwy poinformował, że pozywa ją do sądu za próbę wymuszenie kontaktów seksualnych.

W ostatnich tygodniach światem show biznesu wstrząsnęły dwie bulwersujące sprawy dotyczące molestowania seksualnego. Najpierw oskarżony został znany hollywoodzki producent Harvey Weinstein, potem Kevin Spacey - przy okazji wyjawił, że jest gejem - a teraz podobne słowa padły pod kątem słynnej Mariah Carey. Piosenkarka podobno miała się dopuścić molestowania seksualnego swojego byłego ochroniarza.

Magazyn TMZ poinformował, że Michael Anello złożył pozew przeciwko wokalistce. Zdradził, że do molestowania dojść miało podczas jednej z podróży. Piosenkarka najpierw poprosiła ochroniarza o wniesienie bagażu do jej pokoju, a kiedy już ten się zjawił, otworzyła mu w odważnym, odsłaniającym wiele stroju. Choć do kontaktu seksualnego nie doszło, to jednak ochroniarz zdecydował się na kroki prawne. Innym powodem decyzji był fakt, że Mariah wielokrotnie go poniżała i wyzywała.

Prawnicy wokalistki zaproponowali jej byłemu ochroniarzowi ugodę, on jednak na nią nie przystał.

RadioZET.pl/SA