Zamknij

Marian Lichtman wychodzi z trumny w najnowszym teledysku. "Chciałem, żeby było wesoło, z jajem"

02.08.2021 15:17
Marian Lichtman
fot. Andrzej Zbraniecki/East News

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk Junior wystąpią razem w teledysku do utworu "Wixa". Trubadur zdecydował się na kontrowersyjną scenę podczas pracy na planie. Wokalista wychodzi z trumny na cmentarzu.

Marian Lichtman w piątek pracował na planie nowego teledysku do piosenki "Wixa". 74-letni członek zespołu Trubadurzy do udziału w nagraniach zaprosił syna zmarłego artysty Krzysztofa Krawczyka. Krzysztof Krawczyk Junior miał szansę zaprezentować swoje zdolności muzyczne - jak donoszą media, początkujący wokalista zagra solówkę na saksofonie. Klip był nagrywany na łódzkim cmentarzu żydowskim, a jedna scena szczególnie zwróciła uwagę internautów.

Zobacz także: Marian Lichtman ujawnił sensacyjną wiadomość od Kosmali. "Krzysiek w grobie się przewraca!"

Marian Lichtman o nowym teledysku. Na planie był Krzysztof Krawczyk Junior

Na zdjęciach z planu, które zostały opublikowane w mediach, można zobaczyć, jak Marian Lichtman... wychodzi z trumny i zaprasza wszystkich do zabawy. 74-letni muzyk w rozmowie z "Faktem" wyjaśnił, dlaczego zdecydował się na tak kontrowersyjną scenę.

- Chciałem, żeby było wesoło, z jajem. Mój pogrzeb jest nietypowy, bo obok siebie idą katolicki ksiądz i żydowski rabin. Idziemy w nim na zabawę, albo jak kto woli na wixę czy na party, bo utwór będzie miał też wersję w języku angielskim - przekazał wokalista.

Sam Krzysztof Krawczyk Junior z radością wziął udział w nagraniach teledysku. Młody piosenkarz stara się przebić ze swoim talentem do szerszej grupy odbiorców - niedługo wystąpi m.in. na festiwalu w Mrągowie.

- Cieszę się, że mogłem być częścią tego teledysku. Jest to dla mnie nowość. Pan Marian Lichtman jest dla mnie prawdziwym przyjacielem. Jestem bardzo ciekawy efektu końcowego, nie mogę się doczekać, kiedy teledysk pojawi się w internecie - przekazał.