Zamknij

Marian Opania pokazał piękne zdjęcie z żoną. Są razem od 60 lat [FOTO]

16.09.2020 10:20
Marian Opania
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Marian Opania podzielił się z internautami uroczym zdjęciem ze swoją żoą - Anną. Para jest razem od 60 lat, a poznali się, gdy byli jeszcze nastolatkami. Nostalgiczną fotografią aktor wzruszył internautów.

Marian Opania i jego ukochana żona Anną są już razem 60 lat. Z tej okazji znany aktor opublikował uroczą fotografią z małżonką. Pobrali się 53 lata temu, a poznali, będąc jeszcze w liceum.

„Małżeństwem jesteśmy od lipca 1967 roku... ale ja liczę nasz czas miłości od maja 1960 r., od naszego pierwszego pocałunku" - napisał Marian Opania pod wspólnym zdjęciem z żoną na Facebooku. Gwiazdor "Na dobre i na złe" fotografią wzruszył swoich internautów, którzy w komentarzach życzą zakochanym dużo szczęścia.

Marian Opania pokazał urocze zdjęcie z żoną. Są razem już 60 lat

W jednym z wywiadów Marian Opania zdradził, że zakochał się w swojej żonie od pierwszego wejrzenia.

"Zakochałem się w Ani od pierwszego wejrzenia Ona cieszyła się niebywałym powodzeniem, a ja byłem tylko „kurduplem”. Tyle, że dobrze recytowałem wiersze. Na szczęście oboje chodziliśmy na zajęcia kółka teatralnego i to nas do siebie zbliżyło. Pamiętam, jak 60 lat temu – a dokładnie 3 maja 1960 roku - odprowadziłem Anię do domu i przy starym mostku, w romantycznej scenerii, odważyłem się ją pocałować. Wcale mi się to nie podobało! Ale miłość mi nie przeszła. Do dziś rocznica tamtego pocałunku jest dla nas ważniejsza niż rocznica ślubu"  - mówił aktor w rozmowie ze "Światem Seriali".

Choć parze zdarzają się kryzysy, zawsze udaje się im je pokonać.

"Tajemnica naszego szczęścia kryje się po prostu w miłości. Wiadomo przecież, że miłość potrafi pokonać wszystkie przeszkody, jakie dla ludzi przygotowało życie. Nie wyobrażam sobie życia bez miłości i bez Ani" - mówił w rozmowie  ze "Światem seriali".

Marian Opania i jego żona doczekali się dwójki dzieci: syna Bartosza i córki Magdaleny.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl