Zamknij

Marianna Gierszewska jest w ciąży. Córka Kowalewskiego przekazała szczęśliwą nowinę

24.02.2021 18:57
Marianna Gierszewska Kowalewska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Marianna Gierszewska jest w ciąży. Aktorka znana z serialu "Pułapka" przekazała szczęśliwą wiadomość za pośrednictwem Instagrama. Córka Macieja Kowalewskiego pokazała zdjęcie z mężem.

Marianna Gierszewska to znana polska aktorka filmowa i telewizyjna. Widzowie mogli ją podziwiać w takich serialach, jak "Pułapka" i "Rojst". Poza tym pojawiła się w takich filmach, jak "Chrzciny", "Jestem tutaj", "Bliscy" czy "Nina". Prywatnie Marianna Gierszewska jest córką aktora Macieja Kowalewskiego znanego z serialu "Lokatorzy" oraz aktorki Edyty Torhan. W 2020 roku ogłosiła swój ślub z Miłoszem Gierszewskim, trenerem personalnym boksu i założycielem marki odzieżowej.

Gwiazda serialu TVN rzadko publikuje informacje na temat swojego życia prywatnego. Także wiadomość o ślubie przekazała w symboliczny sposób, publikując na Instagramie zdjęcie obrączek. Teraz Gierszewska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, co ważnego dzieje się w jej życiu. Okazuje się, że wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Zobacz także: Gwiazda serialu TVN wzięła ślub. Pokazała romantyczne zdjęcie [FOTO]

Marianna Gierszewska jest w ciąży

Marianna Gierszewska przekazała wiadomość o ciąży, publikując urocze zdjęcia z mężem. Gwiazda już niedługo zostanie mamą.

- 2 + 1 ... i jeszcze psiaki do kompletu. Nasz gang się powiększa. Długo zastanawiałam się jak Wam o tym powiedzieć. W końcu zdecydowaliśmy, że jedyne, co wystarczy pokazać, to naszą niekończącą się radość i miłość. Latem tego roku zostaniemy rodzicami po raz pierwszy. Nie możemy się doczekać!!! Przytulam dziś każdego potrójnie i lecę zdobywać Śnieżkę - napisała aktorka.

Internauci gratulują jej i życzą wszystkiego dobrego. My także gratulujemy!