Zamknij

Marianna Schreiber o reakcji męża na udział w "Top Model". "Był załamany i wyszedł z domu"

07.10.2021 13:27
Marianna Schreiber
fot. Paweł Wodzyński/ East News

Marianna Schreiber po udziale w "Top Model" nie spoczywa na laurach. Aspirująca modelka udziela kolejnych wywiadów. Tym razem w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, jak jej mąż - Łukasz Schreiber zareagował na udział w show.

Marianna Schreiber co prawda odpadła jakiś czas temu z "Top Model", jednak dalej udziela kolejnych wywiadów, rozkręciła bloga i publikuje następne, szczere do bólu posty. Nie jest tajemnicą, że mąż Marianny - poseł PIS Łukasz Schreiber nie zareagował pozytywnie na jej udział w "Top Model".

Zobacz też:  Marianna Schreiber w rozmowie z RadioZET.pl o występie w Top Model: Mąż nadal się z tym nie pogodził

Marianna Schreiber o reakcji męża na udział w "Top Model". "Był załamany i wyszedł z domu"

W rozmowie z Jastrząb Post Marianna Schreiber zdradziła, jaka była pierwsza reakcja jej ukochanego na udział w popularnym programie TVN.

 "Mój mąż dowiedział się wieczorem, kiedy wróciłam z castingu. Zobaczył moją opaskę z Top Model, której jeszcze nie zdążyłam zutylizować i zapytał mnie, co to jest takiego. Powiedziałam mu, że byłam i już wiedział, że jest pozamiatane. Był załamany i wyszedł z domu. Na szczęście po godzinie wrócił. Musiał się przewietrzyć i zrzucić z siebie negatywne emocje. Bał się, że to wpłynie na jego wizerunek" - powiedziała Marianna Schreiber w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz też:  Marianna Schreiber znowu kompletnie nago. "Nie ma znaczenia, czy napiszę coś mądrego"

Marianna zdradziła też, jak zmieniło się jej życie po udziale w "Top Model".

"Zmieniło się o 180 stopni. Nie tyle, co zmieniły się priorytety, bo cały czas są takie same, ale jednak otworzyły się przede mną drzwi do miejsca, o którym nigdy nie śniłam, aby do niego wejść. Mówię o miejscach, które spełniają moje marzenia z wieku kilkunastoletniego. Moje marzenia były takie, by czuć się spełnionym" - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.pl Mariana.

O ile Marianna ochoczo opowiada o udziale w "Top Model" i życiu prywatnym, jej mąż wydaje się nieco bardziej powściągliwy.

 "Walczę o wolność w życiu publicznym. Swoich prywatnych rzeczy nigdy nie komentowałem, nie robię, nie opowiadam, nie lansowałem się na rodzinie i nie zamierzam tego robić. Nie potępiam żony za występ, bo każdy jest wolny. I nie obchodzą mnie plotki" - powiedział polityk w rozmowie z "Super Expresem". Przypomnijmy, że Marianna Schreiber pojawi się już niebawem w programie Kuby Wojewódzkiego.