Zamknij

Marianna Schreiber pod ostrzałem. W takim stroju przyszła na galę filmową. "Wyzywająco" [FOTO]

01.12.2021 16:12
Marianna Schreiber
fot. TRICOLORS/East News

Marianna Schreiber pojawiła się na gali wręczenia Nagród im. Zbyszka Cybulskiego w bardzo krótkiej sukience z odsłoniętymi ramionami. Internauci miażdżą żonę ministra za brak wyczucia. Była uczestniczka "Top Model" odpowiedziała na Instagramie. 

Marianna Schreiber wypłynęła w social mediach po udziale 10. edycji "Top Model". W programie wyznała, że jest żoną ministra w rządzie PiS, Łukasza Schreibera, a na casting zgłosiła się w tajemnicy przed mężem. Jak mówiła później w wywiadach, polityk nie wspierał jej decyzji odnośnie udziału w show. - Był załamany i wyszedł z domu. Na szczęście po godzinie wrócił. Musiał się przewietrzyć i zrzucić z siebie negatywne emocje. Bał się, że to wpłynie na jego wizerunek - wspominała w rozmowie z JastrząbPost. 

Od czasu "Top Model" Marianna Schreiber zdołała rozwinąć skrzydła w mediach społecznościowych. Żona ministra prowadzi profil na Instagramie, na którym regularnie chwali się odważnymi sesjami, oraz własny kanał na YouTube. Zaczęła także bywać na różnych wydarzeniach kulturalnych i showbiznesowych. Postępowa żona polityka PiS na ściankowy debiut wybrała festiwal filmowy LGBT, na którym pojawiła się w towarzystwie transpłciowej uczestniczki "Top Model"  Sophii Mokhar. Następnie wzięła udział w pokazie charytatywnym Gwiazdy Dzieciom w Grodzisku Mazowieckim, a także zjawiła się na premierze filmu "Wszystkie nasze strachy", prezentując przed obiektywami kartkę z ważnym przesłaniem. 

Marianna Schreiber w mini na rozdaniu Nagród im. Zbyszka Cybulskiego 

W miniony poniedziałek odbyła się gala wręczenia Nagród im. Zbyszka Cybulskiego, prestiżowego wyróżnienia dla młodych aktorów. W tym roku statuetkę odebrał Bartosz Bielenia. Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Maria Dębska za rolę Kaliny Jędrusik w "Bo we mnie jest seks", a także Magdalena Koleśnik, Piotr Trojan, Tomasz Włosok i Tomasz Ziętek. 

Na czerwonym dywanie zaroiło się od gwiazd kina i zaproszonych gości. Na imprezie zjawiła się także Marianna Schreiber. Była uczestniczka "Top Model" wprawdzie nie ma nic wspólnego z branżą artystyczną, ale zdołała przykuć uwagę fotoreporterów bardziej niż niejedna z popularnych aktorek. Wszystko za sprawą odważnej stylizacji, która wyróżniała ją spośród zgromadzonych gwiazd.

Schreiber miała na sobie czarną sukienkę mini niesięgającą nawet połowy uda. Obcisła kreacja odsłaniała ramiona i dekolt, a iście sylwestrowy look celebrytki dopełniały szpilki oraz koronkowy choker. 

Gdy zdjęcia Marianny Schreiber trafiły do sieci, w komentarzach posypały się krytyczne uwagi odnośnie wyboru sukienki. Internauci stwierdzili, że żona ministra przesadziła z mini, a ponadto pomyliła artystyczną galę z dyskoteką w klubie. 

To spotkanie coroczne "Playboya"? To USA? - drwili obserwatorzy na profilu Marianny Schreiber.

Z całym szacunkiem, ale nie podoba mi się ten strój. Bardzo wyzywająco, mało elegancko.

Na uwagę, że stylizację skrytykował jeden z tabloidów, Marianna Schreiber odpowiedziała:

Krytykują mnie za wszystko. Krytykują nawet za to, że żyję. Ja bym lepiej nie potrafiła krytykować. Nawet jakbym była wściekła albo dostawała ogrom finansów - odpisała. 

Uważacie, że stylizacja Marianny pasowała na galę filmową?

EN_01503902_0159
fot. TRICOLORS/East News
EN_01503902_0162
fot. TRICOLORS/East News
EN_01503902_0328
fot. VIPHOTO/East News