Zamknij

Marianna Schreiber pokazała, jaką wiadomość dostała od byłego nauczyciela. "Zeszmaciła się pani"

11.10.2021 21:30
Marianna Schreiber
fot. Pawel Wodzynski/East News

Marianna Schreiber po swoim krótkim udziale w programie "Top Model" musiała zmierzyć się z okrutnym hejtem ze strony internautów. Okazuje się, że nawet teraz nie może uwolnić się od przykrych wiadomości. Jej były nauczyciel zareagował na to, że żona ministra pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego.

Marianna Schreiber wzbudza spore kontrowersje swoją obecnością w show-biznesie oraz aktywnością w mediach społecznościowych. O żonie ministra Łukasza Schreibera zrobiło się głośno po tym, jak wzięła udział w castingach do programu "Top Model". Przyznała przed jury, że mąż nie akceptuje jej decyzji o występie w show TVN. Ostatecznie przygoda Marianny w programie okazała się krótka - kobieta nie dostała się do domu modelek.

Mimo szybkiego pożegnania z "Top Model" Marianna Schreiber wciąż jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie zaczęła zbierać grono wiernych fanów. Ostatnio gościła także w programie Kuby Wojewódzkiego, a wywiad zostanie wyemitowany już we wtorek. Okazuje się, że już przed emisją odcinka aspirująca celebrytka otrzymała nieprzyjemne, okrutne wiadomości. Jedna z nich pochodzi od jej byłego nauczyciela.

Marianna Schreiber dostała przykrą wiadomość od swojego nauczyciela

Marianna Schreiber pokazała na InstaStories wiadomość, którą wysłał do niej były nauczyciel. Nadawca nie przebierał w słowach - jest wyraźnie rozczarowany postawą byłej uczennicy i jej udziałem w programie Kuby Wojewódzkiego.

- TVN nigdy nie oglądam. I nie obejrzę we wtorek zeszmacenia się pani z Wojewódzkim. Wstyd mi za panią i wstyd, że panią znam. Hańba. A mąż minister to chyba papierowy mąż tylko. Wstydzę się, że panią uczyłem. Hańba. Zeszmaciła się pani. Nie pozdrawiam - czytamy.

Żona ministra zdecydowała się jedynie na krótki komentarz. "Także tego..." - napisała. Będziecie oglądać jej rozmowę z Kubą Wojewódzkim?