Zamknij

Marianna Schreiber szokuje nagim zdjęciem. Pomazała ciało wyzwiskami. "Mocne i poruszające" [FOTO]

18.10.2021 19:36
Marianna Schreiber
fot. Pawel Wodzynski/East News

Marianna Schreiber nago z pomazanym wyzwiskami ciałem rozprawia o hejcie. Żona ministra PiS Łukasza Schreibera, która startowała w "Top Model", opublikowała poruszające zdjęcie, mające zwrócić uwagę na konsekwencje negatywnego zjawiska. Odważna sesja Marianny Schreiber podzieliła internautów. 

Marianna Schreiber zdobyła rozgłos dzięki udziałowi w "Top Model 10". Żona ministra PiS, Łukasza Schreibera, pojawiła się w show TVN, żeby zrealizować swoje wielkie marzenie, a przy okazji przełamać stereotyp żony prawicowego polityka. Niemniej nie doczekała się wsparcia od męża, któremu nie powiedziała, że udaje się na casting.

Od tamtego czasu wykształcona pedagog próbuje zwrócić na siebie uwagę, prowadząc profil na Instagramie, bloga oraz kanał na YouTube, gdzie dzieli się własnymi przemyśleniami na temat m.in. praw i samorealizacji kobiet, aborcji oraz aktualnych wydarzeń społecznych. W jednym z ostatnich wpisów Schreiber zwierzyła się ze straty ciąży i bolesnego rozpadu związku. Ponadto aktywnie zaangażowała się w ostatni protest nauczycieli, pojawiając się na pikiecie przed budynkiem MEiN. Sporo emocji wywołał także udział Marianny Schreiber w programie Kuby Wojewódzkiego, po którym musiała zmierzyć się z szeregiem niepochlebnych komentarzy. 

Marianna Schreiber pozuje nago pomazana wyzwiskami w ramach walki z hejtem

Żona Łukasza Schreibera nie ma oporów, żeby w celu zwrócenia na siebie uwagi wykorzystywać odważne środki wyrazu. Wielokrotnie pozowała nago lub w śmiało odsłaniających ciało strojach. Tym razem zdecydowała się rozebrać w ramach protestu przeciwko hejtowi. Na Instagramie Marianna Schreiber pozuje nago z wypisanymi na ciele wyzwiskami. Zdjęcie zostało okraszone fragmentem poezji, którą celebrytka publikuje na swoim blogu.

P. S. mam świadomość, że nie każdy pochwali taki przekaz, który stworzyliśmy razem z @photographerkijar, lecz trudno. Zdjęcie uderza. Pokazuje kobietę traktowaną przedmiotowo, często jak zwierzę - zwyzywaną za nic. Hejt to najgorsze zło cyber współczesności - podkreśliła we wpisie Schreiber. 

Zdjęcie nagiej żony ministra wzbudziło mieszane reakcje. Część obserwatorów uznało przekaz za "mocny i odważny", inni nie bardzo rozumieli, co celebrytka chciała przekazać i dlaczego znowu w celu nagłośnienia ważnego problemu posłużyła się własną nagością. 

Jak dla mnie dramat, i pomyśleć, że to pani pedagog… Współczuję mężowi, mimo że go nie popieram.

Ani to edukacyjne, ani ładne. Naprawdę, żona ministra musi coś sobą reprezentować, oprócz taniego biegu za szukaniem sensacji... Jest Pani dorosła, w dodatku wykonuje zawód pedagoga. Litości... - piszą zniesmaczeni komentatorzy. 

Marianna Schreiber nie chciała jednak wchodzić w polemiki, za to przekazała na Instastories, że sprawę hejterskich ataków zgłosiła na policję. 

etrg
fot. Instastories:@marysiaschreiber