Zamknij

Marianna Schreiber wystąpi u Kuby Wojewódzkiego. "Nie chcę listy pytań"

05.10.2021 13:46
Marianna Schreiber
fot. Paweł Wodzyński/ East News

Marianna Schreiber, żona polityka PiS Łukasza Schreibera i była uczestniczka "Top Model", pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego. Aspirująca modelka zdradziła, że nie chce listy pytań.

Marianna Schreiber ma nie lada głód na obecność w mediach i show-biznesie. Niebawem żona ministra PiS  Łukasza Schreibera pojawi się w kolejnym show TVN - w programie Kuby Wojewódzkiego. Odważna Marianna zdradziła, że nie dostała listy pytań i wcale jej nie chce, gdyż nie ma dla niej tematów tabu.

W przyszłym tygodniu będę u Kuby Wojewódzkiego. Nie dostałam listy pytań i szczerze mówiąc, nie chcę jej, ponieważ dla mnie nie ma tematów tabu. Myślę, że Kuba nie jest w stanie mnie niczym zaskoczyć. Mam duży dystans do siebie i znam się na żartach, nawet tych niesmacznych. Myślę, że Kuba się dobrze przygotuje na mój temat - podkreśliła w rozmowie z JastrząbPost.

Zobacz też:  Marianna Schreiber jednak może liczyć na męża? Łukasz Schreiber przerwał milczenie

Marianna Schreiber wystąpi u Kuby Wojewódzkiego. "Nie chcę listy pytań"

Marianna Schreiber po udziale w  "Top Model" wciąż podgrzewa atmosferę wokół siebie. Aspirująca modelka udostępnia kolejne, nieco kontrowersyjne treści na Insatagramie. Założyła też bloga, na którym bez ogródek pisze o życiu prywatnym. W jednym z wpisów odniosła się do swojego małżeństwa z Łukaszem Schreiberem oraz straty ciąży.

Marianna zapowiedziała, że w swoich wpisach będzie poruszać kontrowersyjne treści, m.in. temat aborcji czy in vitro.

Poruszę temat aborcji oraz in vitro, ponieważ dostałam takie zapytanie na Instagramie. W ostatnim czasie mogliście przeczytać mnóstwo szokujących nagłówków na ten temat, że wbijam kij w mrowisko, że mówię odważnie o aborcji - wspominała Schreiber.

Marianna Schreiber
fot. Instagram.com/ Marianna Schreiber