Zamknij

Marichka Padalko zaliczyła wpadkę. Prezenterka straciła ząb przed kamerami [WIDEO]

27.07.2020 15:47
Marichka Padalko straciła ząb w programie na żywo
fot. Instagram:@marichkapadalko

Marichka Padalko, ukraińska prezenterka telewizyjna, zaliczyła niemałą wpadkę. Dziennikarka podczas programu na żywo straciła ząb. Starała się wyjść z twarzą z niezręcznej sytuacji, a zabawne wideo stało się hitem internetu.

Wpadka w programie telewizyjnym emitowanym na żywo to nieodłączna część pracy przed kamerami. Nawet jeśli program przygotowany jest nad wyraz pieczołowicie, prezenterzy doświadczeni i profesjonalni, zawsze może zdarzyć się sytuacja, która zaskoczy wszystkich lub przydarzyć zwyczajny ludzki błąd. Kilka dni temu mogliśmy oglądać wpadkę w TVP Info, na początku 2020 roku głośno było z kolei o wpadce w "Dzień Dobry TVN". Oczywiście nieoczekiwane, często zabawne wpadki zdarzają się dziennikarzom i prezenterom z całego świata. Amerykańska reporterka pokazała kąpiącego się męża. Teraz do grona telewizyjnych gwiazd, które do końca życia nie zapomną nieoczekiwanych wydarzeń podczas nagrania na żywo, dołączyła prezenterka z Ukrainy.

Marichka Padalko to ukraińska prezenterka doskonale znana widzom, w telewizji pracuje bowiem od ponad 20 lat. Okazuje się, że ogromne doświadczenie nie pomoże, gdy los postanowi z nas zakpić. Marichka niespodziewania stała się znana na całym świecie za sprawą kuriozalnej wpadki, jaka miała miejsce w programie na żywo. Dziennikarka nie miała zbyt wielkiego wpływu na to, co wydarzyło się przed kamerami. Ciężko bowiem przewidzieć, że na wizji...straci się ząb.

 Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel zaliczyła wpadkę na wizji. Nie wiedziała, że ma włączony mikrofon [WIDEO]

Marichka Padalko straciła ząb na antenie. Dziennikarka zaliczyła wpadkę

Gwiazda ukraińskiej telewizji podczas programu na żywo straciła ząb. Górna "jedynka" odłamała się przed kamerami, a Padalko robiła wszystko, by sytuacja była jak najmniej zauważalna. Spostrzegawczy widzowie dojrzeli jednak problem Marichki, a nagranie z wpadki szybko pojawiło się w sieci. Sama prezenterka przyznała, że niecodzienna sytuacja była jednym z "najciekawszych doświadczeń" w jej zawodowej karierze. Najwyraźniej sytuacja rozbawiła nawet ją, ponieważ postanowiła nagranie z "zębowej wpadki" opublikować na swoim profilu na Instagramie.

- Nowa "sława" przyszła znikąd… i wsparcie również. Tak, dzisiaj naprawdę straciłam część przedniego zęba podczas transmisji na żywo. To jest prawdopodobnie moje najciekawsze doświadczenie od 20 lat, od kiedy jestem prezenterką. Transmisje na żywo są wspaniałe, ponieważ zawsze są nieprzewidywalne (...) Szczerze mówiąc, myślałem, że incydent pozostanie niezauważony. Ten odcinek celowo nie został opublikowany na kanale TSN YouTube. Ale nie doceniliśmy uwagi naszych widzów - czytamy.