Zamknij

Marieta Żukowska miała poważny wypadek na planie zdjęciowym: "Byłam o włos od śmierci"

15.06.2020 12:32
Marieta Żukowska opowiedziała o poważnym wypadku: "Byłam o włos od śmierci"
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Marieta Żukowska w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o zdarzeniu, które przewartościowało jej życie. Gwiazda trzy lata temu uległa poważnemu wypadkowi. "To był moment graniczny" - wyznała 37-letnia aktorka w rozmowie  z magazynem "Vogue".

Marieta Żukowska miała poważny wypadek na planie filmowym. Zdradziła szczegóły

Marieta Żukowska zagrała główną rolę w filmie  Piotra Ryczko "Jestem REN". Film portretuje człowieka cierpiącego na schizofrenię. Obraz pojawi się w kinach 19 czerwca. Marieta Żukowska udzieliła wywiadu dla magazynu "Vogue", w którym poruszona została tematyka okołozdrowotna, również dotycząca pandemii koronawirusa i kwarantanny. Aktorka opowiedziała o pewnym dość dramatycznym wydarzeniu, które przewartościowało jej życie. Gwiazda trzy lata temu doznała poważnego wypadku na planie filmowym. To wydarzenie miało wpływ na niedawną przymusową izolację.

"To lekcja, którą odrobiłam trzy lata temu. Przeżyłam wtedy wypadek. Byłam o włos od śmierci" - wyznała aktorka. W dalszej części Marieta Żukowska opowiedziała o szczegółach wypadku.

"Na planie zdjęciowym spadłam piętro niżej i uderzyłam głową o betonowe schody. Wylądowałam w karetce. Myślałam, że to jest koniec. To był moment graniczny. Moje życie zmieniło się o 180 stopni. Wtedy przewartościowałam swoje życie. Zrozumiałam, że najważniejsi są moi najbliżsi. Zaczęłam jeszcze bardziej doceniać najprostsze aktywności" - powiedziała Marieta Żukowska.

Marieta Żukowska opowiedziała o kwarantannie

37-letnia gwiazda zdradziła też, jak sobie dawała radę w trakcie kwarantanny.

"My naprawdę nie potrzebujemy wiele do szczęścia. Człowiek ma nadzwyczajną umiejętność adaptacji. Musimy tylko to sobie uświadomić. W czasie pandemii starałam się wspierać wszystkich moich fanów w mediach społecznościowych. Pokazywałam im, jak radzę sobie ze stresem jako aktorka, jak stosuję medytacje i różnego rodzaju wizualizacje. Wiele dziewczyn mi potem dziękowało. Najlepsza recenzja w prasie, jaką dostałam, nie dała mi tyle, ile komentarze od serca od osób obserwujących mnie na Instagramie. Czysta radość, że mogłam jakoś ich pokrzepić. Nigdy nie tworzę dystansu między sobą a moimi fanami. Jestem normalną dziewczyną z Żywca" - wyjaśniła w rozmowie z "Vogue".

Marieta Żukowska za swoje role teatralne otrzymała do tej pory 10 nagród teatralnych, była nominowana również do Orła za rolę Teresy w filmie "Nieruchomy poruszyciel". W swoim dorobku ma role filmowe i teatralne oraz telewizyjne, m.in. Marii Rost w serialu "Londyńczycy" czy Aleksandry Duszyńskiej w serialu "Majka". 10 sierpnia 2012 roku urodziła córkę Polę, której ojcem jest Wojciech Kasperski.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl