Zamknij

Marietta Fiedor z "Love Island" zaręczona. Uczestniczka show Polsatu powiedziała "tak" [FOTO]

28.07.2021 17:59
Marietta Fiedor
fot. Instagram.com

Marietta Fiedor z "Love Island. Wyspa miłości" zaręczyła się. Gwiazda powiedziała "tak" swojemu ukochanemu po kilku miesiącach znajomości. Pod najnowszym postem, na którym zaprezentowała pierścionek zaręczynowy, posypały się gratulacje od fanów.

Marietta Fiedor z pierwszej edycji "Love Island. Wyspa miłości" zaręczyła się. Trzeba przyznać, że gwiazda powiedziała "tak" dość szybko swojemu partnerowi, bo już po kilku miesiącach znajomości. Bohaterka show Polsatu po programie związała się co prawda z Frankiem Rumakiem poznanym na planie, jednak ich znajomość przetrwała zaledwie kilka miesięcy. Marietta długo nie była sama.

Zobacz też: Paweł z "Love Island" prosi o pomoc. Został oszpecony i nie może tego cofnąć. "Twarz mi leci" [FOTO]

Marietta Fiedor z "Love Island" zaręczona. Uczestniczka show Polsatu powiedziała "tak" [FOTO]

Od maja uczestniczka show spotyka się z tajemniczym przystojniakiem, który często gości na jej instagramowym profilu. Para wypoczywa obecnie na gorącej Dominikanie i w tak pięknych okolicznościach przyrody zakochani postanowili zaręczyć się. "Powiedziałam ta" - napisała Marietta, prezentując romantyczne zdjęcia, na których pokazała również pierścionek zaręczynowy.

Pod postem posypały się liczne gratulacje od fanów. Jakiś czas temu Marietta pisała, że razem ze swoim ukochanym rozumie się bez słów.

"Cudowne uczucie rozumieć się bez słów, ufać jak najlepszemu przyjacielowi, szanować się jak w rodzeństwie, ciągnąć się ku górze, zdobywać razem więcej i więcej! A najważniejsze. Mam przy sobie naprawdę bardzo dobrego i mądrego człowieka. I to tak w prawdziwym życiu, nie tylko na Instagramie, codziennie" - pisała Fiedor jeszcze w czerwcu. Być może to właśnie ten jedyny!