Zamknij

Marika jest w ciąży

Redakcja
09.04.2018 08:59
Marika
fot. Archiwum Radia ZET

Marika jest w ciąży. Piosenkarka znana między innymi z udziału w „Voice of Poland” spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Tajemnicę wokalistki zdradziła Natalia Kukulska.

Marika jest w ciąży

— Tekst swojej najnowszej piosenki napisałam wspólnie z Mariką, czyli Martą Kossakowską, która nomem omen wkrótce będzie mamą i serdecznie ją z tego miejsca pozdrawiam — zdradziła w weekendowym wydaniu programu „Dzień Dobry TVN” Natalia Kukulska. W ten sposób piosenkarka nawiązała do ciąży prowadzącej „Dzień Dobry TVN” Magdy Mołek.

Marika niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. W 2016 roku wokalistka wzięła ślub w tajemnicy przed mediami. Jej mężem został wieloletni partner Paweł Jan Nowak. Artystka rzadko pokazuje się z mężem na celebryckich wydarzeniach.

Zobacz także

— To była prywatna sytuacja, bardzo rodzinna. Stało się trochę inaczej, rzecz wymknęła się spod kontroli. Ale na tyle, na ile to możliwe, chciałabym, żeby pozostała prywatna — zdradziła Marika w „Dzień Dobry TVN” po tym, gdy zdjęcia z jej ślubu pojawiły się wbrew jej woli w mediach.

RadioZET.pl/SI