Zamknij

Prowadząca "The Voice of Poland" szuka pracy. Zareklamowała się w sieci. "Nie gwiazdorzę"

01.12.2020 11:31
Marta Marika Kosakowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Marika, popularna wokalistka i była prowadząca "The Voice of Poland", z powodu pandemii straciła główne źródło dochodu. Postanowiła poszukać innej pracy. W mediach społecznościowych opublikowała wpis, w którym wymienia swoje umiejętności i zalety.

Marta Kosakowska, lepiej znana wielbicielom muzyki jako Marika, to popularna wokalistka obracająca się w gatunkach takich jak reggae, soul czy funk. Pochodząca z Białegostoku artystka ma na swoim koncie kilka hitów, dużą popularność zdobyła piosenkami "Moje serce" i "Masz to". Jej debiutancki album "Plenty" otrzymał nominację do Fryderyka, była także nominowana w kategorii debiut roku na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na swoim koncie ma także występy w roli prezenterki, w latach 2013-2014 współprowadziła w parze z Tomaszem Kammelem "The Voice of Poland", u boku Antoniego Królikowskiego mogliśmy oglądać ją w programie "SuperSTARcie".

W 2020 roku ukazał się najnowszy singiel Mariki, "Jak na moje oko", stworzony we współpracy z Kubą Karasiem z grupy The Dumplings. Niestety, pandemia koronawirusa nie oszczędza branży artystycznej, wielu twórców całkowicie straciła możliwość zarobku. Marika nie ukrywa, że nie ma budżetu na wydanie nowego albumu i zmuszona jest do poszukiwania na czas pandemii innego zajęcia. W sieci udostępniła post, w którym opowiada o sobie potencjalnym pracodawcom.

ZOBACZ TAKŻE:  Gwiazda "M jak miłość" szuka pracy. Ogłosiła się na Facebooku [FOTO]

Marika szuka pracy. Była gwiazda "The Voice of Poland" musi zmienić zawód?

Na profilu Mariki na Instagramie pojawił się nowy wpis, w którym wokalistka informuje, że nie szuka pracy, sytuacja związana z pandemią nie pozwala jej bowiem na wydanie nowej płyty. Artystka zareklamowała się przed fanami z nadzieją, że pomoże jej to znaleźć zajęcie.

- Jestem magistrem filologii polskiej po jednolitych studiach na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, dobrze i szybko piszę, redaguję, myślę twórczo, umiem koordynować proces produkcyjny (książka, video, album, sesja foto, koncert, program radiowy), potrafię kierować biurem prasowym i sekretariatem. Jestem odpowiedzialna, mam szacunek do ludzi i dedlajnów, biegły angielski, prawo jazdy, obsługę programów i internetu, umiem pracować w zespole. Mam 40 lat, mieszkam w Warszawie, mam dwoje dzieci. Nie gwiazdorzę - czytamy.

Marika do czasu znalezienia stałej pracy chce pracować przy audycjach muzycznych i koncertach interaktywnych. Zaapelowała do fanów o wparcie jej w jednym z popularnych serwisów.

Może wy wiecie, gdzie była gospodyni "The Voice of Poland" mogłaby pracować?