Zamknij

Marika wróciła na Instagram. Gwiazda "The Voice of Poland" została mamą. Jak teraz wygląda? [FOTO]

Judyta Wanicka
27.05.2020 17:26
Marika opublikowała pierwsze zdjęcia bliźniaków
fot. Damian KLAMKA/East News

Marika była popularną wokalistką i prowadzącą "The Voice of Poland". Potem nad długi czas zniknęła z mediów. Okazało się, że Marika została mamą bliźniaków. Piosenkarka pierwszy raz pochwaliła się zdjęciami dzieci na Instagramie. 

Marika, a właściwie Marta Kosakowska, jest wokalistką i była gwiazdą telewizji, którą można było oglądać roli współprowadzącej "The Voice of Poland" i programu "SuperSTARcie". Rozpoczęła karierę w 2002 roku i dotychczas wydała 5 płyt. Popularność przyniosły jej utwory "Moje serce", "Niebieski ptak" i "Siła ognia". Ostatnia płyta Marty Kosakowskiej ukazała się w 2015 roku. 

Po kilku latach olbrzymiej popularności Marika nagle zniknęła z show-biznesu. Pozbyła się na moment charakterystycznych warkoczyków i ścięła włosy na krótko. W marcu 2016 roku wyszła za mąż za Pawła Nowaka. Wiadomo także, że przeżyła nawrócenie duchowe i stała się praktykującą katoliczką. To jednak nie koniec zmian w życiu Mariki. Dopiero przy okazji nowego singla zatytułowanego "Jak na moje oko" wyszło na jaw, że wokalistka urodziła bliźniaki. 

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia ZET 

Marika wróciła na Instagram. Pokazała dzieci 

Marika znowu jest aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda wróciła po dłuższej przerwie i natychmiast wyjaśniło się, dlaczego jej kariera zwolniła tempo. Marika została mamą dwóch chłopców. Fakt ten długo udało jej się utrzymać w tajemnicy, dlatego informacja była dla wielu zaskoczeniem.

Dwa ważne powody, dlaczego tyle czasu minęło od ostatniej płyty do najnowszego singla. Ściskam i tulę wszystkie mamy!!! - napisała była prowadząca "The Voice of Poland".

19 maja miała miejsca premiera klipu do nowej piosenki Mariki "Jak na moje oko" w serwisie YouTube. Wygląda na to, że gwiazda ponownie zamierza podbić rynek. Tym razem już jako spełniona mama. 

Zagłosuj

Tęskniłeś za Mariką?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw