Zamknij

Marina Diamandis pokazała swoje siwe włosy. 35-letnia piosenkarka ma ważny apel do fanów

04.08.2020 21:03
Marina Diamandis
fot. Instagram/@marinadiamandis

Marina Diamandis to walijska piosenkarka i kompozytorka. Artystkę na Instagramie obserwuje ponad 1,4 mln osób. Ostatnio opublikowała w mediach społecznościowych nietypowe zdjęcie, na którym odsłoniła wyraźny, siwy odrost. Fani są zaskoczeni jej szczerym wyznaniem.

Marina Diamandis to walijska piosenkarka indierockowa, która już w październiku skończy 35 lat. Wokalistka jest dla wielu swoich fanów inspiracją - nie tylko, jeśli chodzi o jej muzykę, ale także wygląd. Okazuje się, że w ostatnim czasie stawia przede wszystkim na naturalność. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z wyraźnymi, siwymi odrostami. 35-latka jakiś czas temu zrezygnowała z regularnego farbowania swoich włosów.

- Czasami irytuje mnie pojawianie się siwych włosów. Nie mam problemu z naturalnym kolorem, ale bardziej z odrostami. Przez pierwsze 7 miesięcy w ogóle nie zwracałam na nie uwagi, a potem zaczęłam się zastanawiać: "czy wyglądam gorzej, czy starzej, czy lepiej wyglądam, kiedy farbuję włosy?" - przyznała w opisie pod nietypową fotografią.

Zobacz także: Taylor Swift dokonała czegoś niemożliwego z płytą "Folklore". To pierwszy raz w historii

Marina Diamandis pokazała siwe odrosty. Fani zachwyceni

Piosenkarka chce przełamywać schematy i wykraczać poza ustalone, wyidealizowane kanony piękna. Przyznała, że tym wpisem pragnie dodać siły innym kobietom, które zmagają się ze stawianymi im zbyt wysokimi wymaganiami dotyczącymi wyglądu.

- Sprzeciwianie się konwencjonalnym ideałom piękna wymaga siły i jest cholernie trudne - dodała.

Fani dziękują Marinie za tak szczery wpis. Wiele kobiet w komentarzach przyznaje, że same często nie chcą farbować włosów, jednak czują społeczny przymus, aby to robić, żeby podobać się innym. Internauci nie szczędzą również komplementów artystce - podkreślają, że niezależnie od siwych włosów wciąż jest zachwycająco piękna.

Co sądzicie?