Zamknij

Fakt: Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży! Jej menadżer: to fake news!

Redakcja
12.12.2017 08:38
Fakt: Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży! Jej menadżer: to fake news!
fot. Eeastnews

Jak donosi „Fakt", Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny oczekują pierwszego dziecka! Jak jest prawda? Menedżer piosenkarki zaprzeczył informacjom o ciąży piosenkarki.

Jak informuje „Fakt", niebawem szykuje się prawdziwa rewolucja w życiu Mariny Łuczenko-Szczęsnej i jej męża Wojciecha Szczęsnego.

Bartosz Pańczyk, dziennikarz „Faktu", jako pierwszy podał, że Marina Łuczenko jest w ciąży.

– To trzeci miesiąc ciąży, więc jest trochę przewrażliwiona na tym punkcie i chodzi do ginekologa z każdą rzeczą – twierdzi informator dziennika.

Jak dodaje „Fakt", piękna piosenkarka może liczyć na wsparcie męża.

Przyszli rodzice na razie nie potwierdzili szczęśliwej nowiny. „Fakt" postanowił zadzwonić do menedżerki piosenkarki, która wprawdzie nie potwierdziła informacji o ciąży, jednak także nie zaprzeczyła.

– Jezu, skąd to wiecie?! Nie wypowiadamy się na ten temat – powiedziała ponoć dziennikarzowi „Faktu".

Czy Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży? Mamy komentarz prawdziwego menedżera 

Dziennikarze RadioZET.pl skontaktowali się z menedżerem piosenkarki Piotrkiem Turkiem, by potwierdzić informacje o ciąży Mariny Łuczenko-Szczesnej, do której dotarli dziennikarze „Faktu". Piotr Turek stanowczo zaprzeczył informacjom, jakoby piosenkarka spodziewała się dziecka. Jednocześnie zaznaczył, że rozmówczyni „Faktu" – pani Iwona Walska –  nie jest menedżerką Mariny.

„Autor artykułu skontaktował się ze mną i stanowczo zaprzeczyłem, to kolejny fake news o Marinie, po newsie o negocjacjach z Teatrem Buffo, Coca-Colą, programem Agent czy TVN, ktoś tu lubuje się w zmyślaniu newsów na temat Mariny" – powiedział stanowczo Piotr Turek w rozmowie z RadioZET.pl.

Wszystko wskazuje więc na to, że z gratulacjami przyjdzie nam jeszcze poczekać.

RadioZET.pl/SI/Fakt