Zamknij

Marina Łuczenko-Szczęsna nie idzie na wybory. Powód wzbudza politowanie

Judyta Wanicka
11.10.2019 12:53
Marina
fot. VIPHOTO/East News

Marina Łuczenko-Szczęsna nie zamierza wziąć udziału w niedzielnych wyborach parlamentarnych. Żona Wojciecha Szczęsnego zapytana o to, czy wybiera się na głosowanie, odpowiedziała, że nie interesuje się polityką. Jej zdaniem artyści powinni funkcjonować ponad tym, co dzieje się w kraju. Wypowiedź Mariny krytykują internauci.

Marina Łuczenko zawojowała polski showbiznes 10 lat temu, gdy wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami" i nagrała świetną płytę "Glam Pop". Od tamtej pory kariera muzyczna gwiazdy przebiega bez większych sukcesów, a jeśli jest o niej głośno, to głównie w kontekście luksusowego życia u boku Wojciecha Szczęsnego i mało przemyślanych wypowiedzi. Marina ponownie ściągnęła na siebie lawinę hejtu, wyznając, że nie zamierza głosować w wyborach parlamentarnych 13 października. W wywiadzie wyjaśniła, dlaczego w niedzielę nie pójdzie do urn.

Marina Szczęsna nie zamierza głosować w wyborach

Podczas gdy mnóstwo gwiazd i influencerów namawia fanów do wzięcia udziału w wyborach parlamentarnych, Marina odważnie deklaruje, że nie zamierza głosować. Portal Pudelek zapytał żonę Wojciecha Szczęsnego, czy idzie na wybory. Celebrytka szczerze odparła, że nie interesuje się polityką. Zdaniem Mariny artyści powinny być apolityczni i funkcjonować obok tego, co aktualnie dzieje się w kraju.

Powiem szczerze, że ja nie interesuję się polityką i nie angażuję się w nią (...). Zawsze uważałam, że artyści powinni być tak troszeczkę z boku - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Szczęsna dodaje, że 13 października nie będzie jej w Polsce, ponieważ weekend spędza w domu we Włoszech. Nie zamierza jednak skorzystać z możliwości głosowania poza krajem.

Marina Szczęsna
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Na wielu forach i w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy pod adresem żony Wojciecha Szczęsnego. Internauci zwracają celebrytce uwagę, że bycie na świeczniku zobowiązuje do dawania dobrego przykładu. Dzień wcześniej Marina otrzymała nagrodę w plebiscycie na influencera roku magazynu "Joy". Właśnie pokazujesz, że ten tytuł nic dla ciebie nie znaczy - piszą w sieci fani.

Ambicje bycia influenserką zobowiązują. Ciekawe, gdzie byłaby pani, gdyby nie polskie obywatelstwo. Ogłaszam oficjalny bojkot płyt, nagrań, zdjęć. Nie można być wykonawcą na bezludnej wyspie. Trzeba: myśleć, myśleć, myśleć! - czytamy na oficjalnym profilu Mariny na Facebooku

#MarinaIdźnaWybory - napisała ktoś inny. Pod postem pojawia się coraz więcej polubień.

Marina najwyraźniej nie zamierza tłumaczyć się ze swojej decyzji, bo nie odpowiedziała na żaden z komentarzy. Za to zmieniała status instagramowego profilu na prywatny, by nikt z zewnątrz nie mógł komentować jej postów.

RadioZET.pl/jw