Zamknij

Marina Łuczenko-Szczęsna o tłumach spacerujących w Warszawie. "Czemu jesteście takimi egoistami?"

Patrycja Chudolińska
30.03.2020 12:25
Marina Łuczenko
fot. Instagram/@marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna skomentowała sytuację, którą dało się zaobserwować w weekend w Warszawie. Tłumy spacerowiczów postanowiły skorzystać z ładnej pogody. Specjaliści apelują, by zostać w domu, jednak nie wszyscy stosują się do zaleceń.

Koronawirus w Polsce. Gwiazdy promują akcję #zostańwdomu

Koronawirus w Polsce zbiera coraz większe żniwo. Do tej pory w naszym kraju odnotowano blisko 2 tys. przypadków zarażeń. W związku z zagrożeniem wprowadzono liczne restrykcje, a specjaliści zalecają, by w miarę możliwości pozostawać w domu. Nie wszyscy jednak stosują się do odgórnych nakazów. Ładna pogoda w weekend skłoniła wiele osób do rodzinnych spacerów.

Nagranie pokazujące zatłoczone chodniki błyskawicznie obiegło internet. Marina Łuczenko-Szczęsna postanowiła odnieść się do całej sytuacji. Gwiazda od dawna apeluje do fanów, by zostali w domu. Sama przez obowiązkową kwarantannę została odcięta od ukochanego męża, Wojciecha Szczęsnego, aż na pięć tygodni.

Marina Łuczenko-Szczęsna oburzona zachowaniem Polaków

Marina Łuczenko-Szczęsna nie kryje oburzenia lekceważącym zachowaniem Polaków. Postanowiła skomentować na InstaStory materiał, który opublikowała Dorota Gardias.

- Ludzie drodzy, czemu jesteście takimi egoistami? Myślicie tylko o własnych potrzebach. A pomyśleliście o tych, którzy każdego dnia ryzykują swoje życie, żeby ratować życia zarażonych? Czy pomyśleliście o ich bliskich, którzy żyją w strachu? We Włoszech umarło 44 lekarzy zarażonych kornawirusem. Błagam, opanujcie się!!! - napisała na Instagramie Marina.

Na nagraniu widzimy, że spacerowicze nie zachowują wymaganych dwóch metrów odległości. Zgadzacie się z ostrymi słowami Mariny?

RadioZET.pl/PCh