Zamknij

Marina Łuczenko-Szczęsny jest w ciąży. Zdjęcia

Redakcja
14.05.2018 08:47
Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży
fot. Instagram

Marina Łuczenko-Szczęsny jest w ciąży – piosenkarka oficjalnie potwierdziła informacje, które krążą w show-biznesie od kilku miesięcy. Marina i jej mąż Wojtek Szczęsny już niedługo przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Zobaczcie zdjęcia ciężarnej gwiazdy na Instagramie. 

Marina Łuczenko-Szczęsny jest w ciąży. Zdjęcia

O tym, że Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży, wiadomo od kilku dobrych miesięcy – jako pierwszy informacje te podał dziennik „Fakt". Piosenkarka jednak dopiero teraz oficjalnie potwierdziła radosną nowinę.

– Kochani wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej, że już nie da się tego ukryć .... Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi. Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny. Tymczasem bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności w tym wyjątkowym i jakże ważnym dla nas czasie – czytamy w oficjalnym oświadczeniu, które Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojtek Szczęsny zamieścili na Instagramie.

Piosenkarka nie zdradziła na razie płci dziecka ani dokładnej daty porodu, choć gdy patrzymy na najnowsze zdjęcia Mariny, można przypuszczać, że zostanie mamą podczas zbliżającego się wielkimi krokami mundialu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować przyszłym rodzicom!

RadioZET.pl/SI