Zamknij

Marina Łuczenko na wojnie z hejterami? Ostro odpowiedziała na zaczepkę

Maciej Friedrich
22.04.2020 20:26
Marina Łuczenko na wojnie z hejterami?  Ostro odpowiedziała na zaczepkę
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Marina Łuczenko postanowiła pokazać się fanom bez makijażu. Jedna z internautek pozwoliła sobie na zaczepkę, na którą żona Wojciecha Szczęsnego ostro odpowiedziała. Celebrytka nie ma już sił na walkę z internetowym hejtem?

Marina Łuczenko-Szczęsna nie miała ostatnio powodów do radości. Pandemia koronawirusa namieszała w życiu osobistym aktorki i piosenkarki. Jej mąż Wojciech Szczęsny przez kilka tygodni przebywał w kwarantannie razem z pozostałymi piłkarzami Juventusu Turyn po tym, jak u Daniele Ruganiego wykryto koronawirusa. Marina bardzo bała się o męża oraz swojego synka Liama.

Na szczęście rodzina jest już w komplecie, a Wojtek wolny czas może w końcu poświęcić ukochanemu synowi. Niestety, Łuczenko-Szczęsna mierzy się obecnie z kolejnym problemem, jakim jest internetowy hejt. Aktywna w mediach społecznościowych celebrytka spotyka się z nim regularnie i najwyraźniej straciła cierpliwość do zaczepek kierowanych w jej stronę.

 Wojciech Szczęsny gra z synem w piłkę. Nagranie z kwarantanny podbija sieć [WIDEO]

Marina Łuczenko-Szczęsna ostro zareagowała na zaczepkę internautki

Marina Łuczenko-Szczęsna postanowiła podzielić się z fanami swoim naturalnym wyglądem. W opublikowanym wideo przyznała także, że zaczęła akceptować siebie bez makijażu.

- Kiedyś nie widziałam siebie bez makijażu. Dziś akceptuję siebie taką, jaka jestem. Makijaż jest dla mnie jedynym ze środków wyrazu, a nie maską, pod którą chcę się schować. Samoakceptacja zajęła mi wiele lat, ale to jedynie droga do życia w zgodzie ze sobą - stwierdziła Łuczenko-Szczęsna.

Zdecydowana większość fanów komplementowała nagranie Mariny, znalazła się jednak internautka, której komentarz wzburzył celebrytkę. Na krótkie stwierdzenie "uroda szybko minie", gwiazda zareagowała bardzo ostro.

- Napisałaś rzecz oczywistą, każda mądra kobieta to wie. Lepiej się poczułaś? Zaskoczę Cię! Ten fakt dotyczy też Ciebie, dlatego zadbaj o swoje piękno wewnętrzne, żebyś nie musiała wylewać swoich frustracji na innych - odpowiedziała na, jej zdaniem, zaczepkę.

Zgadzacie się z tą zdecydowaną reakcją?

Marina Łuczenko
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS
Zagłosuj

Jak oceniasz reakcję Mariny?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF