Zamknij

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny bedą mieli syna? [ZDJĘCIE]

Redakcja
04.06.2018 11:28
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny
fot. Instagram

Jakiej płci będzie pierwsze dziecko Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko? Fani spekulują, od kiedy tylko oficjalnie potwierdziły się plotki o ciąży. Zdjęcie z Instagrama celebrytki sporo zdradza na ten temat.

Wielu fanów Wojtka Szczęsnego z pewnością trzyma kciuki za to, by bramkarzowi urodził się „następca” do reprezentacji. Choć ani on, ani jego żona nie zdradzają, jakiej płci będzie maleństwo, wielbiciele w sieci mają swoją teorię. Ostatnie zdjęcie, które Marina opublikowała na Instagramie, sugeruje ich zdaniem, że... Marina i Wojtek będą mieli syna. Wszystko przez błękit widoczny na ujęciu z niedawnego baby shower.

Marina Łuczenko urodzi chłopca?

„Chyba będzie chłopczyk”, „Na pewno będzie chłopak, tak ślicznie wyglądasz” – piszą internautki, choć są też komentarze, że na świat przyjdzie dziewczynka. Wygląda więc na to, że błękitne sukienki pań na zdjęciu nie są zbyt precyzyjną „wskazówką”.

Para dość długo ukrywała fakt, że Marina jest w ciąży. Ostatecznie, kiedy żona piłkarza została przyłapana przez reportera, postanowili potwierdzić krążące plotki. Teraz, kiedy spekulacjom o płci ich dziecka nie ma końca, oni sami przyznają, że wolą nie wiedzieć, jaka jest prawda. Dodają też, że nie chcą, by prywatna i niezwykle osobista sprawa, jaką jest ciąża i oczekiwanie na dziecko, stały się przedmiotem medialnych sensacji.

Kilka tygodni temu na Instagramie Marina napisała:

– Moją ciążę, a więc jedną z najważniejszych i najintymniejszych spraw w życiu kobiety, media usiłują przedstawiać jako sprawę publiczną [...]. Ponieważ nie tylko dla mnie, ale dla każdej kobiety ciąża to wspaniały, jeden z najważniejszych okresów w życiu, naszą decyzją było, aby pozostała ona tylko naszym przeżyciem i nigdy nie stała się częścią mojej obecności medialnej.

Jak widać, Marina i Wojciech nie zamierzają „przeżywać” tego wyjątkowego czasu publicznie i z pewnością nie będą zdradzać żadnych szczegółów na temat dziecka. Domniemania o płci maleństwa pozostaną nadal w sferze spekulacji wśród fanów.

Przyszłym rodzicom życzymy wytrwałości.

RadioZET.pl/SA