Zamknij

Marina Łuczenko pokazała twarz Liama. Urocze zdjęcie z tatą [FOTO]

07.07.2020 11:14
Marina pokazała twarz Liama
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Marina Łuczenko stara się chronić prywatność synka Liama, tym razem jednak postanowiła zrobić wyjątek. W mediach społecznościowych pojawiła się fotografia, na której chłopiec odpoczywa w objęciach Wojciecha Szczęsnego. Zdjęcie wzruszyło fanów.

Marina Łuczenko 5 lipca skończyła 31 lat. Polska piosenkarka, aktorka i celebrytka nie może narzekać zarówno na swoje życie zawodowe, jak i prywatne. Na swoim koncie ma dobrze przyjętą rolę w serialu "39 i pół", muzyczne sukcesy pokroju trzeciego miejsca w międzynarodowym konkursie "New Wave", a nawet występ na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Marina cieszy się także ogromną popularnością w mediach społecznościowych, gdzie zarabia na reklamach, choć oczywiście jak wiele gwiazd musi mierzyć się z internetowym hejtem.

Dla Łuczenko jednak najważniejsze jest szczęście w zyciu prywatnym. W 2013 roku związała się z Wojciechem Szczęsnym, jednym z najbardziej uznanych polskich piłkarzy, bramkarza reprezentacji Polski oraz klubu Juventus Turyn. Para zaręczyła się w 2015 roku, a rok później pobrała. W 2018 roku na świat przyszedł ich ukochany syn Liam. Marina, podobnie jak Anna Lewandowska, stara się chronić prywatność potomka, w sieci ciężko zobaczyć nawet twarz Liama. Piosenkarka postanowiła jednak zrobić wyjątek i dodała urocze rodzinne zdjęcie, na którym możemy zobaczyć twarz chłopca.

 Marina Łuczenko na wojnie z hejterami? Ostro odpowiedziała na zaczepkę

Marina Łuczenko pokazała twarz Liama. Urocze zdjęcie z Wojtkiem Szczęsnym

Na profilu Mariny Łuczenko na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które mogło zaskoczyć nawet fanów celebrytki. Postanowiła pokazać zwyczajne rodzinne zdjęcie, codzienność, w jakiej życie z Wojciechem Szczęsnym. Na fotografii widzimy piłkarza obejmującego ukochanego synka, który najwyraźniej postanowił uciąć sobie drzemkę na kanapie. Co ciekawe, na fotografii widać wyraźnie część twarzy Liama. Takie ujawnienie wyglądu syna to dla Mariny rzadkość.

Liam Szczęsny 30 czerwca skończył dwa latka. Rodzice nie kryją wzruszenia i zachwytu nad synkiem.

- Nasz syn Liam wczoraj skończył 2 lata, a dziś miał swoją imprezę urodzinową. To najpiękniejsze dwa lata naszego życia. Nigdy nie zapomnę dnia kiedy pierwszy raz Cię przytuliłam. Kochamy najmocniej na świecie, bądź szczęśliwy syneczku - pisała wtedy Marina.

Być może Marina niebawem pokaże synka w pełnej krasie.

Marina pokazała Liama
fot. Instagram:@marina_official