Zamknij

Marina Łuczenko świętuje 31. urodziny. Wojtek złożył jej piękne życzenia [FOTO]

04.07.2020 13:14
Marina Łuczenko-Szczęsna skończyła 31 lat
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Marina Łuczenko-Szczęsna skończyła 31 lat. Z tej okazji mąż Wojciech Szczęsny złożył jej na Instagramie piękne życzenia i opublikował wspólne zdjęcie. Internauci nie kryli zachwytu nad romantycznym wpisem sportowca.

Marina Łuczenko-Szczęsna to piosenkarka ukraińskiego pochodzenia, która swoją karierę w "Szansie na sukces" i "Drodze do gwiazd". Obecnie ma na swoim koncie dwa solowe albumy, jednak swoją działalność zawodową rozwinęła także w inną stronę niż muzyka. Poza śpiewaniem poświęciła się także aktorstwu, najbardziej znana jest z roli Amandy w serialu "39 i pół" oraz jego kontynuacji. Próbowała tanecznych sił w "Tańcu z gwiazdami", obecnie znana jest powszechnie jako popularna w mediach społecznościowych celebrytka i influencerka.

Marina 3 lipca obchodziła swoje 31. urodziny. O ukochanej żonie nie zapomniał także małżonek wokalistki, Wojciech Szczęsny. Łuczenko spotyka się z gwiazdorem piłkarskiej reprezentacji Polski oraz Juventusu Turyn od 2013 roku, po trzech latach wzięli ślub, a w 2018 roku na świat przyszedł ich syn Liam. Uznawani są za jedną z najpopularniejszych polskich "power couple". Wojtek nie zapomniał o święcie ukochanej i w wyjątkowy sposób złożył jej życzenia.

 Marina Łuczenko skrytykowana: "Człowiek reklama". Gwiazda ostro odpowiada

Marina Łuczenko skończyła 31 lat. Wojciech Szczęsny złożył jej romantyczne życzenia

Na profilu Wojciecha Szczęsnego na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym możemy oglądać go u boku ukochanej żony w romantycznej podróży gondolą. Okazało się, że urocza fotografia to pretekst do złożenia Marinie urodzinowych życzeń. 

- Wszystkiego najlepszego dla mojej żony, mojej bratniej duszy, mojej miłości, mojego wszystkiego - emocjonalnie napisał Szczęsny.

Wzruszona Marina odpowiedziała króko "Mój" i dodała emotikonę serduszka. Zdjęcie rozczuliło także internautów. Oczywiście nie zabrakło także życzeń dla jubilatki.

- Wszystkiego najlepszego dużo zdrowia i marzeń spełnienia - napisała jedna z fanek.

My oczywiście dołączamy do życzeń.