Zamknij

Marina zaatakowana przez internautkę. Celebrytce puściły nerwy. "Wścibskie babska"

Maciej Friedrich
06.02.2020 10:53
Marina zaatakowana przez internautkę. Celebrytce puściły nerwy. "Wścibskie babska"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER EAST NEWS

Marina Łuczenko, podobnie jak wiele innych gwiazd, często spotyka się z internetowym hejtem i musi mierzyć z krytyką. Piosenkarka najwyraźniej ma dość przytyków internautów, zdecydowała się bowiem na wyjątkowo ostrą odpowiedź.

Marina Łuczenko doskonale radzi sobie w krajowym show-biznesie. Karierę muzyczną połączyła z aktorstwem, popularność przyniosła jej rola Chelsae Amandy, córki Darka w serialu "39 i pół". Od 2019 roku możemy oglądać ją w kolejnej odsłonie produkcji, "39 i pół tygodnia". 

Żona Wojciecha Szczęsnego jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 700 tysięcy użytkowników. Niestety, poza fanami gwiazdy wśród komentujących jej zdjęcia znajdą się także osoby krytycznie wyrażające się między innymi o stylizacji Mariny. 

Marina Łuczenko ostro odpowiedziała internautce. Gwieździe skończyła się cierpliwość

Jak na gwiazdę przystało, Marina często musi znosić głosy krytyki. Tak było w przypadku jej zdjęcia z Zakopanego, na którym pozowała w bardzo drogim zestawie ubrań. Z kolei pod kolejnym zdjęciem internautka skomentowała jej zdaniem zbyt długie paznokcie piosenkarki. Najwyraźniej miara się przebrała, Łuczenko bowiem ostro odpowiedziała na komentarz. 

Jak Ty funkcjonujesz z taką długością paznokci? - padło pytanie.

-Chce się Pani dowartościować, sugerując, że nie umiem zadbać o swoją rodzinę i dom? Skąd taki wniosek? Oczywiście mogę wszystko, nie muszę nic, ale chcę i nie muszę się nikomu z niczego tłumaczyć, jednak strasznie mnie irytują wścibskie babska (inaczej nie nazwę) próbujące mi umniejszyć, żeby się lepiej poczuć - odparła Marina. 

Jak myślicie, czy gwiazda posunęła się za daleko?

Zagłosuj

Co sądzisz o odpowiedzi Mariny?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF