Zamknij

Marina Łuczenko skrytykowana: "Człowiek reklama". Gwiazda ostro odpowiada

Maciej Friedrich
02.06.2020 14:52
Marina Łuczenko odpowiada na krytykę
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Marina Łuczenko musi zmagać się z krytyką internautów.  Żonie Wojciecha Szczęsnego zarzuca się, że przesadza ze sponsorowanymi postami, w których poleca różnego rodzaju produkty. Celebrytka odpowiedziała osobom, które uważają ją za „człowieka reklamę”.

Marina Łuczenko-Szczęsna, na muzycznej scenie znana jako MaRina to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek, która swoich sił próbuje w wielu branżach. Prócz kariery muzycznej zaangażowała się w branżę telewizyjną, na ekranach mogliśmy oglądać ją między innymi w serialu „39 i pół”, uczestniczyła także w 7. edycji emitowanego przez TVN „Tańca z gwiazdami”.

Żona Wojciecha Szczęsnego prężnie działa w mediach społecznościowych, na Instagramie obserwuje ją już ponad 700 tysięcy użytkowników. Niestety, jak wiele innych gwiazd, Marina spotyka się w sieci nie tylko z komplementami. Łuczenko-Szczęsna odpowiadała między innymi na zaczepki związane z jej wyglądem bez makijażu. Teraz postanowiła odpowiedzieć ludziom, którzy uznali ją za „człowieka reklamę”.

Marina i Szczęsny przestali obserwować Sarę Boruc. WAG podsumowała ich krótko

Marina Łuczenko odpowiada na krytykę. Musi reklamować produkty na Instagramie

Marina Łuczenko ostro odpowiedziała  na krytykę internautów, którzy zarzucali jej, że zbyt nachalnie reklamuje na swoim profilu rozmaite produkty. Celebrytka wytłumaczyła, że poleca je, by pomóc swoim fanom.

- (…) dostaję od Was wiadomości pod tytułem: "Marina, człowiek reklama", "Czemu tak reklamujesz te produkty, przecież nie musisz". Totalnie nie wiem, co to znaczy, że nie muszę - muszę, ponieważ czuję się zobowiązana polecić Wam produkty, których naprawdę używam – stwierdziła na InstaStory.

Marina poinformowała także, że jeśli komuś nie podoba się sposób, w jaki prowadzi swój profil, to nikogo nie zmusza do jego obserwowania.

- Kochani, jeżeli nie podobają Wam się te story, to przechodźcie dalej i nie oglądajcie tego. Co więcej, nigdy Was nie zmuszam do kupowania czegokolwiek, więc jeśli Wam się nie podoba, to unfollow, cokolwiek – stwierdziła.

 Marina i Wojciech Szczęsny obchodzą 4. rocznicę ślubu. WAG dostała od męża piękny prezent [FOTO]

Marina Łuczenko
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

RadioZET.pl/MF