Zamknij

Marina Łuczenko szokuje wyglądem. Żona Wojciech Szczęsnego przeszła metamorfozę [FOTO]

Maciej Friedrich
26.11.2019 15:04
Marina Łuczenko szokuje wyglądem. Żona Wojciech Szczęsnego przeszła metamorfozę [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Marina Łuczenko przyzwyczaiła swoich fanów do długich ciemnych włosów. Jakież było ich zaskoczenie, gdy opublikowała zdjęcie, na którym jest niemal nie do poznania. Na potrzeby nowego teledysku przeszła prawdziwą metamorfozę, między innymi zmieniła kolor włosów. 

Marina Łuczenko to uzdolniona artystka. Widzowie TVN mogą oglądać ją w serialu "39 i pół tygodnia", jednak wydaje się, że kariera aktorska nie jest dla niej priorytetem. Żona Wojciecha Szczęsnego od dawna związana jest z muzyką i stara się rozwijać swoją wokalną karierę. Tydzień temu w sieci pojawił się teledysk do utworu "News", który Marina nagrała z raperem Kabe. Na potrzeby klipu artystka zdecydowała się na drastyczną zmianę wizerunku. 

Marina Łuczenko przeszła metamorfozę. Teraz jest blondynką?

Na swoim profilu na Instagramie Marina Łuczenko opublikowała zdjęcia, na których możemy podziwiać jej metamorfozę. Wielu fanów wokalistki było w prawdziwym szoku. Gdzieś bowiem zniknęły charakterystyczne długie, ciemne włosy Łuczenko. Na najnowszych zdjęciach Marina jest niemal platynową blondynką z o wiele krótszą fryzurą. 

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zabrali Liama na mecz reprezentacji. Urocze zdjęcia [FOTO]

 

- Hot blondyna!

- Boże nie poznałam!

- Nooo mega w tym blondzie - zachwycali się internauci. 

Trzeba przyznać, że na nowych zdjęciach Marina jest niemal nie do poznania. Jak jednak widać, wierni fani i fanki uwielbiają swoją idolkę w każdej odsłonie. A jak wam podoba się "nowa" Łuczenko?

Zagłosuj

Jak podoba ci się nowa stylizacja Mariny Łuczenko?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF