Zamknij

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zabrali Liama na mecz reprezentacji. Urocze zdjęcia [FOTO]

Maciej Friedrich
20.11.2019 12:23
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zabrali Liama na mecz reprezentacji. Urocze zdjęcia [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER /EAST NEWS

Marina Łuczenko kibicowała Wojciechowi Szczęsnemu podczas meczu piłkarskiej reprezentacji Polski z drużyną Słowenii. Na trybuny Stadionu Narodowego po raz pierwszy zabrała synka Liama. Dla chłopca był to pierwszy w życiu mecz. Marina i Wojtek pochwalili się uroczymi zdjęciami na Instagramie.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny tworzą bardzo sympatyczną parę. Wokalistka, kiedy tylko może, stara się wpierać bramkarza naszej reprezentacji. W piątek, 19 listopada Polska zmierzyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie z reprezentacją Słowenii. Nasi piłkarze zwyciężyli 3:2, w dużej mierze dzięki doskonałej postawie Roberta Lewandowskiego. Na trybunach nie zabrakło żony Wojciecha Szczęsnego, która na pierwszy mecz w życiu zabrała synka Liama. Zarówno Marina, jak i Wojtek udostępnili urocze zdjęcia ze swoją pociechą.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny z Liamem na Stadionie Narodowym. Urocze zdjęcia w sieci

Marina opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z trybun, na którym pozuje z synkiem na rękach. Nieco później pojawiło się również zdjęcie z mężem. Wojciech Szczęsny zrelacjonował z kolei moment, w którym bawi się z synem na murawie Stadionu Narodowego.

Fani wokalistki i piłkarza nie kryli zachwytu nad uroczymi, rodzinnymi zdjęciami. Pod postami gwiazd pojawiły się liczne komentarze.

Jaki ojciec, taki syn. Gratulacje!

Piękna jesteś. Wszystkiego najlepszego dla Całej waszej trójki.

Super! Rośnie nam następne pokolenie kibiców – czytamy.

Kto wie, może Liam odziedziczy po sławnym tacie piłkarski talent?

 Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Marina Łuczenko poprawiła Annę Kalczyńską

Zagłosuj

Śledzisz prywatne życie celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF