Zamknij

Marina Łuczenko zachwyca włoskich kibiców. Żona Szczęsnego uznana za jedną z najpiękniejszych WAG's

Redakcja
11.12.2018 12:06
Marina Łuczenko zachwyca włoskich kibiców. Żona Szczęsnego uznana za jedną z najpiękniejszych WAG's
fot. EAST NEWS/Dzień Dobry TVN

Marina Łuczenko, żona Wojciecha Szczęsnego, to bez wątpienia piękna kobieta. Jej urodę docenili także włoscy kibice piłki nożnej. W rankingu jednego z dzienników sportowych Marina została uznana za jedną z najpiękniejszych WAG's.

Marina Łuczenko-Szczęsna to żona Wojciecha Szczęsnego, bramkarza piłkarskiej reprezentacji Polski i gwiazdy drużyny Juventusu Turyn. Urodzona w 1989 roku w Winnicy aktorka, kompozytorka i piosenkarka znana jest fanom pod pseudonimem MaRina. Swój debiutancki album „Hard Beat” wydała w roku 2011. Rok później otrzymała cztery nominacje do nagrody VIVA Comet Awards. Była także twarzą marki Levi's. W 2017 roku ukazał się jej drugi album „On My Way”.

Marina związała się z Wojciechem Szczęsnym w 2013 roku, a 7 lipca 2015 para się zaręczyła. Na ślubnym kobiercu stanęli 21 maja 2016 roku. W 2018 roku małżonkowie potwierdzili, że spodziewają się dziecka. Łuczenko urodziła syna 30 czerwca 2018 roku. Nadano mu imię Liam. Łuczenko podkreśla, że nie chce być tylko cieniem swojego sławnego męża i sama dba o rozwój własnej kariery.

Marina i Wojciech
fot. Instagram:@marina_official

ZOBACZ: Marina Łuczenko na uroczym zdjęciu z synem

Marina Łuczenko jedną z najpiękniejszych WAG's

Marina znana jest z ogromnego wsparcia, jakie okazuje mężowi. Głośno było między innymi o jej wypowiedziach po mundialu w Rosji, kiedy to wzięła w obronę polską reprezentację. Łuczenko zachwyca fanów również swoją urodą. Internauci nieustannie komplementują jej wygląd, a jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 560 tysięcy użytkowników. Wśród nich jest wielu fanów piłki nożnej.

Największy włoski dziennik sportowy „La Gazetta Dello Sport” w oryginalny sposób postanowił zareklamować mecz pomiędzy drużynami Juventusu Turyn i Interu Mediolan, który odbył się 7 grudnia. Dziennikarze postanowili stworzyć zestawienie pięciu najpiękniejszych żon i partnerek piłkarzy obu drużyn. Okazało się, że Marina Łuczenko tak zachwyca włoskich kibiców, że została umieszczona na drugim miejscu! Wyprzedziła ją jedynie partnerka Joao Cancelo, Daniela Machado. Włosi rozpływają się nad urodą małżonki Wojtka Szczęsnego, opisując ją jako „odurzającą piękność, dla której wszyscy mogą stracić głowę”. Ciężko nie zgodzić się z tą opinią. Z pewnością tego samego zdania jest również Szczęsny.

Marina
fot. Instagram:@marina_official

RadioZET.pl?MF