Zamknij

Marina i Wojciech Szczęśni oddali hołd lekarzom. Zostali skrytykowani [WIDEO]

Maciej Friedrich
06.04.2020 11:49
Marina i Wojciech Szczęśni oddali hołd lekarzom. Zostali skrytykowani [WIDEO]
fot. Instagram:@wojciech.szczesny1

Marina i Wojciech Szczęśni postanowili dołączyć do akcji oddawania hołdu lekarzom walczącym z koronawirusem. Niestety, nagrany przez nich film nie wszystkim się spodobał. Celebrytka postanowiła odpowiedzieć na zarzuty.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny to jedna z najpopularniejszych celebryckich par w Polsce. Bramkarz Juventusu Turyn i reprezentacji Polski oraz piosenkarka przezywali trudne chwile w związku z pandemią koronawirusa.  Wojtek, podobnie jak pozostali piłkarze Juventusu, objęty był kwarantanną po tym, jak u Daniele Ruganiego wykryto koronawirusa.

Marina nie ukrywała, że ciężko przeżyła rozłąkę z mężem. Bardzo martwiła się także o ukochanego syna Liama, który jej zdaniem był przerażony wirusem i tęsknił za tatą. Na szczęście Szczęsny zakończył kwarantannę i mógł wrócić do rodziny. Szczęśliwi małżonkowie postanowili dołączyć do akcji mającej na celu podziękowanie lekarzom za walkę z koronawirusem i ochronę ich życia. Niestety, jak zwykle znalazły się osoby, które nie szczędziły parze słów krytyki.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny skrytykowani za dziękowanie lekarzom?

Marina i Wojciech Szczęśni postanowili dołączyć do akcji "Owacje dla lekarzy", która ma na celu wyrażenie wdzięczności lekarzom, którzy codziennie narażają życie w walce z pandemią koronawirusa. Małżonkowie opublikowali film, w którym zachęcają do przyłączenia się do akcji.

- Kochani, w każdą niedzielę o 17 łączymy się w owacji dla lekarzy - poinformowała Marina.

- W ten sposób okazujemy wdzięczność wszystkim pracownikom służb medycznych, którzy w tym tragicznym czasie ryzykują własne zdrowie, żeby ratować życie innych - dkonczył Wojtek.

Choć większość fanów dziękowała parze za te ważne słowa, pojawiły się głosy krytyki wobec filmu Szczęsnych.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

  Rozumiem, że ludzie pracujący w sklepach, aptekach, dostawcy, piekarze, to tylko mięso armatnie? Szacunek należy się wszystkim. Nie tylko wybranym - krytykował jeden z internautów.

Marina postanowiła wyjaśnić niezadowolonym fanom swoje intencje i rozwiać wszelkie wątpliwości.

- Inni nie są pomijani. Jakiś czas temu wstawiłam post, w którym okazuje szacunek i podziękowania dla wszystkich, dzięki którym nasz kraj funkcjonuje. (…) Tak się nazywa akcja, do której się przyłączyliśmy. Wielokrotnie również dziękowałam wszystkim, którzy przyczyniają się do tego, że nasz kraj funkcjonuje. Jeżeli są inne akcje – chętnie się przyłączymy w imię dobrej idei - wytłumaczyła.

Zagłosuj

Uważasz, że krytyka Szczęsnych była zasadna?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/MF