Zamknij

Marina i Wojciech Szczęsny mają kryzys? Nowe nagranie nie pozostawia wątpliwości [FOTO]

26.11.2020 17:04
Marina i Wojciech Szczęsny
fot. Piotr Molecki/East News

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny dawno nie opublikowali żadnego wspólnego zdjęcia. Internauci nabrali podejrzeń, że małżeństwo piosenkarki i bramkarza przechodzi kryzys. W końcu Marina zamieściła wideo, które dobrze puentuje niepokojące plotki. 

Marina i Wojciech Szczęsny od lat uchodzą za zgraną parę. W maju 2016 roku wzięli ślub na jednej z greckich wysp. Dwa lata później przyszedł na świat ich synek Liam. Para chętnie publikuje rodzinne zdjęcia na Instagramie, ale w ostatnim czasie na profilu Mariny nie pojawiały się żadne materiały z mężem. To zrodziło przekonanie, że małżeństwo Szczęsnych przechodzi kryzys. Plotki miała podsycić fotografia smutnej Mariny siedzącej samotnie w samolocie.

Wcześniej w sieci pojawiły się zdjęcia paparazzi ukazujące palącą papierosa Szczęsną, która prawie rozpłakała się w trakcie rozmowy przez telefon. Wokalistka na pewien czas zamilkła na Instagramie. Spekulacji odnośnie tego, co mogło się wówczas stać, było mnóstwo. Gwiazda po czterech tygodniach wróciła do sieci i nieco uspokoiła fanów, lecz nie zdradziła powodów swojej nieobecności. Serwisy plotkarskie sugerowały jednak, że chodziło o sprawy rodzinne. 

Marina Łuczenko pokazała twarz Liama. Urocze zdjęcie z tatą [FOTO]

Marina i Wojciech Szczęsny na rodzinnym wideo 

Wygląda na to, że spekulacje na temat rzekomego kryzysu w małżeństwie Szczęsnych są daleko przesadzone, a może nawet nieprawdziwe. Marina w końcu dała dowód na to, że w jej rodzinie panuje pogodna atmosfera. W relacji z domowej sjesty widzimy zrelaksowaną celebrytkę, komentującą grę w piłkę Wojciecha i Liama i robiącą lip sync do jednego z hitów.

Wprawdzie nagranie nie daje pełnego obrazu relacji panującej między Mariną i Wojciechem, ale bynajmniej nie widać na nim, żeby między Szczęsnymi działo się coś niedobrego. Tak więc doniesienia o "kryzysie w raju" można na razie włożyć między plotki.

Sara Boruc skrytykowała celebrytki milczące po wyroku TK. Nie przebierała w słowach

marina i szczesny 2
fot. Instastory:@marina_official
marinka
fot. Instastory:@marina_official