Zamknij

Marina i Wojtek Szczęsny znów zostaną rodzicami? "Mamy już wybrane imiona"

Patrycja Chudolińska
30.04.2020 21:15
Marina Łuczenko Wojtek Szczęsny
fot. Instagram/@marina_official

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny powitają na świecie swoje drugie dziecko? Wokalistka marzy o córce. Zdradziła, że wybrała już imiona.

Marina i Wojtek Szczęsny są jedną z bardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Latem 2018 roku zostali rodzicami. W lipcu na świat przyszedł ich pierwszy syn, Liam. W ostatniej relacji na żywo na Instagramie wokalistka zdradziła, że chciałaby mieć kolejną pociechę. Gwiazda tym razem marzy o córce. Para wybrała już kilka propozycji imion.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny planują drugie dziecko

Marina i Wojciech Szczęsny chcieliby zostać rodzicami po raz drugi. Wokalistka prawdopodobnie nie jest jeszcze w ciąży, jednak oficjalnie potwierdziła plany powiększania rodziny.

- Bardzo nam się marzy też dziewczynka i mamy już wybrane imiona, ale nie zdradzę - zdradziła podczas rozmowy z widzami na żywo.

Gwiazda uchyliła również rąbka tajemnicy na temat małego Liama. Okazuje się, że imię dla pierwszego dziecka pary wybrał Wojciech Szczęsny.

- Ja miałam trochę inną propozycję i przez 6 miesięcy miał mój syn inaczej na imię, już w brzuszku. Nie będę wam mówić jak. I później Wojtek zaproponował nowe imiona i powiedział historię o Liamie. Jakąś fajną historyjkę. Taką uroczą - powiedziała Marina.

Do tej pory Marina i Wojtek nie dzielili się wieloma szczegółami z życia prywatnego. Fani byli zaskoczeni jej szczerym wyznaniem. Pierwszą ciążę celebrytka ukrywała przez wiele miesięcy. Myślicie, że teraz wcześniej o tym poinformują?

RadioZET.pl/PCh