Zamknij

Marina pokazała pokój Liama. Syn Szczęsnych żyje w pluszowym raju [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
20.12.2019 11:13
Marina i Liam
fot. Instagram:@marina_official

Marina Szczęsna pokazała, jak wygląda pokoik Liama. Syn Wojciecha Szczęsnego mieszka jak w bajce! W jego królestwie jest mnóstwo wielkich pluszowych zabawek oraz namiot. Zobaczcie, jak Marina urządziła pokój półtorarocznemu Liamowi. 

Marina i Wojciech Szczęśni zostali rodzicami 30 czerwca 2018 roku. Na świat przyszedł ich synek Liam. Do tej pory para konsekwentnie nie pokazuje twarzy syna w mediach społecznościowych. Podobnie jak Klara Lewandowska, Liam Szczęsny pojawia się na zdjęciach odwrócony tyłem. Nie mniej intryguje wystrój pokoju Liama. Marina niezmiernie rzadko publikuje zdjęcia z królestwa swojego syna. Tuż przed świętami zrobiła wyjątek i pokazała w relacji pokój półtorarocznego Liama Szczęsnego. Jak można było się spodziewać, maluch mieszka jak w raju!

Marina Szczęsna pokazała pokoik Liama 

Fani Mariny, którzy jeszcze nie widzieli, jak mieszka jej syn, mieli okazję przez moment podziwiać pokój Liama Szczęsnego na Instastory. Piosenkarka oprowadziła fanów po wnętrzu pełnym bajecznych zabawek. Liam ma do dyspozycji wielkie pluszowe zwierzaki, bujanego słonia, piłki i różne gry. Marina sprawiła mu również najmodniejszy gadżet wśród dzieci gwiazd - namiot w kształcie wigwamu. 

Joanna Krupa pokazała pokoik córki. Asha-Leigh mieszka jak w bajce 

2
fot. Instastory:@marina_official
1
fot. Instastory:@marina_official
3
fot. Instastory:@marina_official
Zagłosuj

Podoba ci się pokój Liama Szczęsnego?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw