Zamknij

Marina pokazała twarz Liama w 30. urodziny Wojciecha Szczęsnego [FOTO]

Judyta Wanicka
20.04.2020 13:43
Marina i Wojciech Szczęśni
fot. Instagram:@marina_official

Marina Szczęsna pokazała Liama na urodzinowym zdjęciu Wojciecha Szczęsnego. Do tej pory popularna para zasłaniała twarz Liama w mediach społecznościowych. W najnowszym poście uchylili rąbka tajemnicy. Tak wygląda dwuletni Liam Szczęsny. 

Marina i Wojciech Szczęśni zostali rodzicami 30 czerwca 2018 roku. Na świat przyszedł ich synek Liam. Do tej pory para konsekwentnie nie pokazuje twarzy chłopca w mediach społecznościowych. Podobnie jak Klara Lewandowska, Liam pojawia się na zdjęciach odwrócony tyłem. W dzień 30. urodzin Wojciecha Szczęsnego Marina zrobiła ciekawskim fanom niespodziankę i pokazała fragment twarzy dwuletniego syna. 

Marina pokazała Liama. Jak wygląda syn Szczęsnych?

Szczęśni postanowili iść tą samą drogą co Anna i Robert Lewandowscy i "odtajniać" wizerunek dziecka stopniowo. Jeszcze do niedawna Liama można było podziwiać wyłącznie od tyłu, teraz chłopca pokazano z profilu, odsłaniając całkiem spory fragment twarzy. Nic dziwnego, że to właśnie synek Szczęsnych skradł uwagę fanów, choć to nie on miał być głównym bohaterem zdjęcia. 

Dziś nasz kochany Wojciech Szczęsny obchodzi 30. urodziny! Jesteśmy przeszczęśliwi i wdzięczni, że mogliśmy spędzić ten piękny dzień razem. Bądź zdrowy i szczęśliwy a resztę ogarniemy... Ty wiesz. Wszystkiego Najlepszego nasz mistrzu - napisała Marina. 

Nie da się nie zauważyć, że dwuletni Liam ma podobne rysy do Wojciecha Szczęsnego. Fani są zdania, że malec to mini kopia ojca. 

Liamek to mikro Szczęsny!

Oczka po mamusi, nosek po Wojtku 

Mały jaki podobny do taty!

Zagłosuj

Co sądzisz o ukrywaniu wizerunku dzieci przez celebrytów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw