Zamknij

Marina pokazała zdjęcie miesięcznego Liama

Redakcja
26.07.2018 14:42
Marina Łuczenko Wojtek Szczęsny
fot. Instagram

Już prawie miesiąc, od kiedy Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami. Celebrytka postanowiła pochwalić się nowym zdjęciem Liama.

30 czerwca na świecie pojawiło się pierwsze dziecko Mariny Łuczenko i Wojtka Szczęsnego. Syn Liam przyszedł na świat w szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie, a rodzice dopiero po kilku dniach podzielili się tą wieścią z internautami. Niebawem synek skończy miesiąc. Szczęśliwa mama pochwaliła się, jak rośnie jej maleństwo.

Na Instagramie Mariny pojawiło się najnowsze zdjęcie Liama. Widać na nim dłoń Mariny i rączkę synka, która zaciska się na palcu Mariny. „Miłość od pierwszego wejrzenia. Liam” – napisała Łuczenko.

Ten gest rozczulił internautów.

„To zdjęcie mówi wszystko. Nawet przez dotyk dłoni widać miłość bezwarunkowa i niepowtarzana” – pisze jedna z internautek.

„Piękna miłość”, „Sweet”, „Jak słodko” – komentują inni. Dodają też, że Marina mogłaby wreszcie pokazać twarz synka. „A pokażesz całego Liama (jak on wygląda bo jestem ciekawa)” – pytają.

Zagłosuj

Czy Marina powinna pokazać twarz Liama w internecie?

Liczba głosów:

Wygląda jednak na to, że Marina nie zamierza ujawniać światu twarzy syna. Podobnie zresztą robią Lewandowscy w przypadku córki Klary.

RadioZET.pl/SA