Zamknij

Marina w szlafroczku twerkuje przed Wojciechem Szczęsnym. Wideo jest hitem sieci

Judyta Wanicka
22.11.2019 16:11
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny
fot. Instagram:@marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna promuje nowy singiel "News". Wspiera ją w tym mąż, Wojciech Szczęsny. Bramkarz opublikował na Instagramie zabawne wideo, w którym robi lip sync do piosenki "News". Show skradła mu jednak twerkująca w tle Marina. 

Marina Łuczenko-Szczęsna wróciła do śpiewaniu po ciąży. Żona Wojciecha Szczęsnego nagrała singiel zatytułowany "News". Kawałek jest utrzymany w klimacie R&B i traktuje o publikacjach internetowych, które generują hejt. Marina zaprosiła do współpracy rapera Kabe. Do teledysku zmieniła image - skróciła włosy i przefarbowała się na blond. Zadbała też o odpowiednią promocję swojego dzieła w mediach społecznościowych. "News" Mariny poleca m.in. zaprzyjaźniona z Mariną Anna Lewandowska. Siły swoich wpływów użył również Wojciech Szczęsny, który podbił sieć zabawnym wideo.

Marina twerkuje przed Wojciechem Szczęsnym

Wojciech Szczęsny opublikował na Instagramie nagranie, w którym robi lip sync do piosenki Mariny "News". Bramkarz Juventusu "śpiewa Mariną" i nagle kieruje obiektyw na swoją żonę, która zmysłowo twerkuje w różowym szlafroku. Marina pojawia się w kadrze tylko przez dwie sekundy, ale nie ma wątpliwości, że to właśnie jej wygibasy najbardziej spodobały się internautom. 

A tego fana kocham najbardziej - podpisała nagranie Marina i zachęciła fanów do nagrywania swoich wersji lip syncu do jej piosenki. 

Show Wojtka Szczęsnego i Mariny spodobał się fanom. Pod postem pojawiło się mnóstwo żartobliwych komentarzy. 

Piosenka sztos! Hahaha kocham Cię, jesteś najlepsza!

Wariaci! 

Jesteście najbardziej pozytywną i normalną parą w Polsce - czytamy pod postem. 

Wideo Wojciecha Szczęsnego z twerkującą Mariną jest już hitem Instagrama. Filmik zdobył ponad 200 tys. polubień w ciągu niecałej dobry. Tak imponujący wynik osiągnęło ostatnio tylko nagranie z pijaną Dodą tańczącą na kanapie

RadioZET.pl/jw