Zamknij

Mariusz Adam Ryjek nie żyje. Prokuratura zleciła sekcję zwłok 35-latka

12.05.2021 15:47
Mariusz Adam Ryjek
fot. Value Stock Images/East News

Mariusz Adam Ryjek nie żyje. Uczestnik programów "Hell's Kitchen" i "Warsaw Shore" zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach. Sprawę bada prokuratura, a w celu ustalenia przyczyny śmierci zlecona została także sekcja zwłok.

Mariusz Adam Ryjek nie żyje. Sprawę tajemniczej śmierci sportowca i uczestnika popularnych programów telewizyjnych bada prokuratura. W sobotę o zaginięciu 35-lattka poinformował portal "Zaginieni przed laty". Mężczyzna nie stawił się na gali, na której miał walczyć. Kilka godzin później w mediach pojawiła się informacja o śmierci Mariusza Adama Ryjka. Jak podaje "Fakt", jego ciało zostało odnalezione w namiocie w okolicach Polanki Redłowskiej.

- Biegły nie był w stanie określić na miejscu, co było przyczyną śmierci mężczyzny, dlatego zlecona została sekcja zwłok. Czekamy na wyznaczenie terminu - przekazała w rozmowie z "Faktem" prok. Grażyna Wawryniuk.

Zobacz także:  Ferdynand Matysik nie żyje. Aktor z serialu "Świat według Kiepskich" miał 90 lat

Mariusz Adam Ryjek nie żyje. Prokuratura bada okoliczności śmierci

Komentarza "Faktowi" udzieliła także asp. Jolanta Grunert, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

- Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Obecnie trwają ustalenia okoliczności śmierci - przekazała.

Mariusz Adam Ryjek po raz ostatni widziany był w sobotę 8 maja około godziny 13:40. Mężczyzna wyszedł ze swojego mieszkania w Gdyni-Grabówku, następnie wysiadł z autobusu w okolicy Urzędu Miasta w Gdyni i skierował się w stronę bulwaru gdyńskiego. Miał ze sobą duży plecak i namiot. Wyłączył telefon.

Po tym, jak do bliskich Mateusza Adama Ryjka dotarły informacji o śmierci 35-latka, jego przyjaciele zorganizowali zbiórkę pieniędzy na zorganizowanie pogrzebu.

- Z wielkim żalem i smutkiem przekazujemy Wam informację, iż Mariusz Adam - RYJEK nie żyje! Rodzina i przyjaciele chcieliby godnie pożegnać Ryjka. Przede wszystkim wspomóc jego mamę w wydatkach związanych z pogrzebem i wspomóc ją dalszym życiu bez syna!