Zamknij

Mariusz Czajka przeżywa jeszcze jeden dramat. Aktor stracił kontakt z młodszą córką

02.09.2021 17:03
Mariusz Czajka
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/EAST NEWS

Mariusz Czajka jest frankowiczem, boryka się ze sporym kredytem, w dodatku niedawno stracił mamę, na której pogrzeb musiał zbierać w sieci. Mało kto wie, że gwiazdor  "Kiepskich" mierzy się z jeszcze jednym bolesnym dramatem. Aktor nie ma kontaktu z młodszą córką. 

Mariusz Czajka nie miał ostatnio dobrej passy. Przez lockdown aktor stracił pracę w teatrze, nie grał także w serialu "Świat według Kiepskich", do którego zdjęcia zostały wstrzymane. Sytuacja finansowa artysty pogorszyła się do tego stopnia, że gdy w styczniu zmarła jego mama, nie miał za co wyprawić jej pochówku i musiał zbierać fundusze w sieci

Gwiazdor nowej produkcji TVP "Remiza. Zawsze w akcji" nie ukrywał, że część zebranych pieniędzy wykorzystał do tego, aby stanąć finansowo na nogi. Jak podkreślał, od czasu katastrofy frankowej spłaca olbrzymi kredyt, który zaciągnął na budowę domu, do tego uwikłał się w długi. Udało mu się oddać już część zobowiązań, ale sytuacja nadal jest kiepska. Czajka pozwał bank i zamierza walczyć w sądzie w sprawie kredytu we frankach. Wygrana Dody w podobnej sprawie dała mu nadzieję na pomyślny finał. 

Mariusz Czajka stracił kontakt z młodszą córką

Kultowy Czesiek "Alf" z "Chłopaki nie płaczą" oprócz długów zmaga się także z dramatem na polu rodzinnym. Małżeństwo aktora nie przetrwało próby czasu, w dodatku aktor stracił kontakt z 21-letnią córką Inez. 

Z młodszą, Inez, niestety kontakt się urwał. Cierpię z tego powodu. Nawet bardzo - wyjawił w rozmowie z "Rewią". 

Na szczęście aktor nadal ma dobre relacje ze starszą latoroślą, Weroniką. Z 27-latką pozostaje w stałym kontakcie, świętują razem urodziny, polubił się także z jej partnerem. O młodszej córce mówi: Bardzo ją kocham i bardzo za nią tęsknię. Niestety, jak wyznaje, aktualnie nie jest w stanie za wiele zrobić, aby patowa sytuacja uległa zmianie. 

EN_01488659_0084
fot. TRICOLORS/East News