Zamknij

Mariusz Kozak z Gogglebox napisał list do Agaty Dudy. Sugeruje w nim rozwód z mężem

18.06.2020 14:28
Mariusz Kozak z Gogglebox napisał list do Agaty Dudy. Sugeruje w nim rozwód z mężem
fot. Instagram.com/ Mariusz Kozak

Mariusz Kozak z "Gogglebox. Przed telewizorem"  zareagował na ostatnie słowa polityków i Andrzeja Dudy dotyczące LGBT. Gwiazdor programu TTV napisał list do żony prezydenta - Agaty Dudy, aby ta wpłynęła na poglądy męża.

Mariusz Kozak z "Gogglebox" napisał list do Agaty Dudy. Sugeruje w nim... rozwód

Mariusz Kozak z hitowego programu "Gogglebox" postanowił zareagować na ostatnie słowa Andrzeja Dudy, krzywdzące społeczność LGBT. Sam Mariusz Kozak nie ukrywa, że jest gejem, dlatego słowa polityków tym bardziej go zabolały. Kozak postanowił napisać list do Agaty Dudy, w którym podkreśla, że być może ona wpłynie na poglądy męża. Zasugerował też jej...rozwód.

"Szczerze wierze, że jest Pani otwartą, tolerancyjną osobą, ceniąca różnorodność. Proszę porozmawiać z mężem i spróbować wytłumaczyć, że to nie „ideologia LGBT” niszczy rodzinę. Rodzinę niszczy homofobia. Pisze to na podstawie własnych doświadczeń. Jeśli nie uda się porozmawiać, czy przemówić do rozsądku męża... to może rozwód? - napisał Mariusz Kozak na Facebooku.

Gwiazdy i osoby publiczne wspierają społeczność LGBT

Warto podkreślić, że w ostatnim czasie nie tylko osoby związane ze środowiskiem LGBT reagują na słowa prezydenta, który mówił, że "LGBT to nie ludzie, tylko ideologia". Mnóstwo gwiazd oraz osób ze świata mediów komentuje zachowanie polityków w swoich profilach społecznościowych. W całej Polsce trwają demonstracje, które są odpowiedzią na słowa Andrzeja Dudy.

Mariusz Kozak jest jednym z najbarwniejszych uczestników "Gogglebox". W programie wystąpił razem ze swoim byłym już partnerem - Jackiem Szawiołą.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl