Zamknij

Mariusz Kozak z "Gogglebox" pokazał nowego partnera. Rozwiał wątpliwości fanów

02.08.2020 22:40
Gogglebox
fot. Instagram/Mariusz Kozak

Mariusz Kozak, znany z programu "Gogglebox", pokazał nowego partnera. Tym samym rozwiał wątpliwości fanów, którzy nadal sądzili, że on i Jacek Szawioła jeszcze będą razem.

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła od dawna tworzą zgrany duet "komentatorów" w programie "Gogglebox". Bohaterowie lubianego przez widzów show oglądają różne programy i komentują, co się w nich dzieje. Jedną z par są właśnie Kozak i Szawioła. Dwóch sympatycznych gejów bardzo przypadło publiczności do gustu, dlatego są jednymi z bardziej lubianych uczestników. Niedawno panowie ogłosili, że tworzą parę ale już tylko na ekranie, nie w życiu. Co więcej, rozstali się już kilka lat temu.

Mariusz Kozak pokazał nowego partnera

Mimo jasnej deklaracji fani mieli nadzieję, że Mariusz i Jacek jednak do siebie wrócą. Teraz jednak ostatecznie okazuje się, że nie mają co na to liczyć. Mariusz Kozak postanowił pokazać swojego nowego partnera. Zrobił to za pośrednictwem TikToka. Jak wyjawił, stale dostaje pytanie o to, czy będzie jeszcze z Jackiem.

Mariusz Kozak napisał list do Agaty Dudy. Sugeruje rozwód

"To pytanie pojawia się najczęściej. No zaraza jakaś. Z Jackiem nie jestem parę lat. Występujemy w telewizji tylko jako para znajomych. Moim chłopakiem jest Sebastian. Seba - przywitaj się" - mówi do bujającego się na huśtawce obok bruneta. A ten odpowiada "cześć". Okazuje się, że to ten sam chłopak, którego pokazał już wcześniej na Instagramie.

RadioZET.pl/AS