Zamknij

Nowy reality-show w TVN7. Małgorzata Ohme zostanie prowadzącą?

31.07.2020 19:37
Małgorzata Ohme poprowadzi "Marry me now"?
fot. Instagram:@gosiaohme

"Marry me now" to nowy program typu reality-show na antenie TVN7, który ma szansę przebić "Big Brothera". Prowadzącą ma zostać Małgorzata Ohme. O co chodzi w "Marry me now", jakie są zasady i kiedy premiera? 

"Marry me now" to nowy program reality-show, który pojawi się w ramówce TVN7 - podaje Presseriws. Stacja szykuje kolejne widowisko, które ma szansę stać się równie popularne jak "Big Brother" czy "Ślub od pierwszego wejrzenia". Format jest dobrze znany za granicą. Według nieoficjalnych informacji prowadzącą pierwszej polskiej edycji "Marry me now" ma być Małgorzata Ohme.

Prezenterka "Dzień Dobry TVN" do tej pory miała okazję sprawdzić się w roli ekspertki we wznowionym przez TVN7 "Big Brotherze". Znana psycholog pojawiała się w studiu, aby wspólnie z Filipem Chajzerem i Gabi Drzewiecką, a wcześniej także z Agnieszką Woźniak-Starak, analizować zachowania uczestników i wspierać ich dobrą radą. W programie "Marry me now" Małgorzata Ohme ma objąć rolę gospodyni show. Gwiazda będzie pomagała uczestniczkom stanąć ślubnym kobiercu. 

Dzień Dobry TVN: zmiany w programie. Oficjalne pożegnanie Kingi Rusin

Marry me now: nowy reality show z Małgorzatą Ohme [ZASADY, PREMIERA]

"Marry me now" to reality-show, który popularność zdobył w RPA. Formuła opiera się na tematyce ślubnej. Kobiety biorące udział w ciągu trzech dni przygotowują się do ceremonii, po czym ubrane w suknie ślubne pytają mężczyzn, czy się z nimi ożenią. Premiera "Marry me now" w TVN7 zaplanowana jest na jesień 2020 roku. Szczegóły dotyczące polskiej produkcji na razie nie są znane.

"Marry me now" będzie kolejnym programem w ofercie stacji TVN i TVN7 skupionej na kojarzeniu uczestników i wspieraniu ich w ważnej życiowej decyzji, jaką jest małżeństwo. W ramówce obu stacji znajdują się również takie hity jak "Ślub od pierwszego wejrzenia" oraz "Kto poślubi mojego syna". 

Posłuchaj podcastu