Zamknij

Marta Borowska z "Rolnik szuka żony" w końcu znalazła miłość. Pokazała się z przystojnym chłopakiem

Judyta Wanicka
26.09.2019 11:32
Marta Borowska
fot. Instagram: @martuh89

Marta Borowska z "Rolnik szuka żony" i "Wyjdź za mnie" pochwaliła się zdjęciem z nowym partnerem. Była uczestniczka randkowych programów ostatecznie nie miłości w telewizji. Za to poszczęściło się jej w prawdziwym życiu. Nowy ukochany Marty Borowskiej to prawdziwy przystojniak.

Marta Borowska była uczestniczką drugiej edycji "Rolnik szuka żony". Wcześniej brała udział w randkowym show "Wyjdź za mnie". Uroczej blondynce nie dopisało szczęście w żadnym z programów. W TVP bezskutecznie próbowała zdobyć względy Rafała Kowala. Rolnik na początku odwzajemniał jej sympatię, ale ostatecznie wybrał Justynę Labudę, z którą później przez pewien czas był w związku. Marta Borowska postanowiła dać sobie jeszcze jedna szansę i zgłosiła się do show Polsatu "Wyjdź za mnie". Tam zainteresował się nią jeden z uczestników, ale ona wolała flirtować z Kamilem, partnerem Ani. W końcu odbiła go rywalce, ale mimo starań ich relacja nie przetrwała próby czasu. 

Marta Borowska z "Rolnik szuka żony" ma chłopaka

Od dłuższego czasu Marta Borowska nie jest już singielką desperacko szukającą miłości. Uczestniczce "Rolnika" w końcu udało się usidlić kogoś na dłużej. Na instagramowym profilu gwiazdy randkowych programów można zobaczyć zdjęcia z nowym ukochanym. Jej wybranek ma na imię Karol i, jak widać, jest bardzo przystojny. Para regularnie chwali się zdjęciami z wakacji i wesel. Ostatnio zakochani wybrali się na wycieczkę w Bieszczady.

RadioZET.pl/jw