Zamknij

Marta Dąbrowska jest w ciąży. Gwiazda „Na dobre i na złe” pokazała urocze zdjęcie

Redakcja
06.09.2018 11:25
Marta Dąbrowska i Sambor Czarnota
fot. Instagram

Marta Dąbrowska, partnerka Sambora Czarnoty i aktorka seriali, takich jak „Na dobre i na złe”, „Pierwsza miłość” i „Komisarz Alex” opublikowała w sieci urocze zdjęcie z baby shower z mnóstwem pluszowych misiów.

Kolejna ciąża w show-biznesie. Tym razem dziecka spodziewa się Marta Dąbrowska, aktorka „Na dobre i na złe” czy „Komisarza Alexa”, związana z Samborem Czarnotą. Choć aktorska para niezbyt często informuje o tym, co dzieje się w ich życiu prywatnym, to jednak tym razem gwiazda postanowiła zrobić wyjątek.

Na Instagramie pokazała zdjęcie z niedawnego baby shower. Na imprezie tej nie zabrakło innych gwiazd. Pojawiły się m.in. Weronika Książkiewicz i jej siostra Kasia, Omenaa Mensah, Anna Cieślak czy Zofia Ślotała.

Baby shower Marty Dąbrowskiej

Jak widać, kolorem przewodnim przyjęcia był błękit. Czyżby zatem Marta Dąbrowska i Sambor Czarnota spodziewali się syna? Tego nie zdradzają – podobnie jak spodziewanej daty porodu. Nie wiemy właściwie nawet, w jak bardzo zaawansowanej ciąży jest gwiazda, jednak skoro odbyło się już baby shower, to znaczy, że może to nastąpić w najbliższych miesiącach.

„Cudownie być mamą.... wszystkie razem bardzo cieszymy się ze szczęścia naszej przyjaciółki” – napisała przy zdjęciu z imprezy Omenaa Mensah.

RadioZET.pl/SA