Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Marta Kaczyńska okradziona, ale tylko na kilka godzin. Co się stało?

20.09.2018 11:28

Kilka dni temu Martę Kaczyńską spotkała bardzo nieprzyjemna sytuacja. Jej auto, warte kilkaset tysięcy złotych, zostało skradzione. Na szczęście bratanica Jarosława Kaczyńskiego odzyskała je jeszcze tego samego dnia. Jak to się stało?

Marta Kaczyńska okradziona, ale tylko na kilka godzin. Co się stało?

Marta Kaczyńska okradziona, ale tylko na kilka godzin. Co się stało? fot. Andrzej WRZESINSKI/East News

Kilka dni temu Martę Kaczyńską spotkała bardzo niemiła niespodzianka. 14 września zostało skradzione jej auto. Audi Q7, warte około 300 tysięcy złotych zniknęło z jednego z sopockich parkingów. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego z pewnością była załamana. Na szczęście nie musiała martwić się zbyt długo. Samochód bowiem jeszcze tego samego dnia wrócił do właścicielki.

Marta Kaczyńska fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Złodziej oddał Marcie Kaczyńskiej auto?

Jak donosi TVN24, kilka godzin później auto zostało dyskretnie odstawione na terenie Gdańska, w pobliżu posterunku Policji. 

-Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili szczegółowe oględziny i zabezpieczyli wiele śladów. Po zakończeniu czynności samochód zwrócono pokrzywdzonej. Czynności dotyczące kradzieży cały czas trwają, między innymi ustalamy świadków, zabezpieczamy monitoringi i analizujemy ich zapisy - relacjonuje stacji przedstawiciel Policji.

Marta Kaczyńska miała wiele szczęścia, że tak szybko odzyskała swoje Audi. Lecz czy było to tylko szczęście? TVN24 informuje, że według osób znających szczegóły zdarzenia, w samochodzie znajdowały się dokumenty okradzionej. Uważają, że to nie przypadek, że tak drogi wóz został oddany. Sprawca miał nawet zadzwonić anonimowo i poinformować funkcjonariuszy, gdzie znajduje się "zguba". Wygląda na to, że znane nazwisko oraz popularność pomogły Kaczyńskiej w życiu prywatnym.

Marta Kaczyńska ma również szczęście w miłości. Pod koniec lipca po raz trzeci wzięła ślub.

RadioZET.pl/Tvn24.pl/MF

Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili szczegółowe oględziny i zabezpieczyli wiele śladów. Po zakończeniu czynności samochód zwrócono pokrzywdzonej. Czynności dotyczące kradzieży cały czas trwają, między innymi ustalamy świadków, zabezpieczamy monitoringi i analizujemy ich zapisy (http://www.tvn24.pl)

Oceń