Zamknij

Marta Kaczyńska urodziła. Pierwsze zdjęcie maleństwa

Redakcja
08.08.2018 09:31
Marta Kaczyńska urodziła. Pierwsze zdjęcie maleństwa
fot. Karolina Misztal/REPORTER

Niedawno Marta Kaczyńska po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu. Teraz ma kolejny powód do radości. W szpitalu w Trójmieście przyszło na świat trzecie dziecko bratanicy Jarosława Kaczyńskiego.

Marta Kaczyńska po raz kolejny została mamą. Wczoraj, 7 sierpnia 2018 roku, w szpitalu w Trójmieście przyszło na świat trzecie dziecko bratanicy Jarosława Kaczyńskiego. Radosną nowiną podzieliła się na swoim profilu na Instagramie jej starsza córka Ewa. Na razie nie wiadomo jednak, czy nowy członek rodziny to chłopiec, czy dziewczynka.

Przypomnijmy, że świeżo upieczona mama niedawno po raz kolejny została również żoną. Po dwóch nieudanych związkach zdecydowała się na trzeci ślub z biznesmenem Piotrem. Para złożyła przysięgę w warszawskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Choć para początkowo planowała ślub kościelny, musiała na razie zadowolić się ceremonią cywilną. Z Watykanu nie dotarły bowiem dokumenty unieważniające poprzedni ślub Kaczyńskiej. Uroczystość była kameralna, a młoda para oraz goście bawili się w jednej z warszawskich restauracji. Następnie Kaczyńska pojechała do Trójmiasta, gdzie czekała na rozwiązanie.

Poza nowo narodzonym maleństwem Marta Kaczyńska jest mamą 15-letniej Ewy i 11-letniej Martyny. Starsza córka mocno broniła mamy przed internautami, którzy negatywnie wypowiadali się na temat jej kolejnego małżeństwa prawniczki. 

dziecko
fot. Instagram:@obsessed03

Zarówno mamie, jak i nowemu członkowi rodziny życzymy zdrowia.

RadioZET.pl/MF