Zamknij

Marta Kaczyńska weźmie ślub jeszcze przed porodem

Redakcja
25.07.2018 13:54
Marta Kaczyńska
fot. Piotr Zagiell/EAST NEWS

Marta Kaczyńska już wkrótce urodzi swoje kolejne dziecko. Zanim to jednak nastąpi, chce jeszcze stanąć na ślubnym kobiercu. W sieci wrze. Internauci zarzucają jej hipokryzję.

Trzeci ślub Marty Kaczyńskiej i jednocześnie jej drugi ślub kościelny ma odbyć się już niebawem. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego jest już w zaawansowanej ciąży. Urodzi prawdopodobnie już pod koniec sierpnia, ale zanim to się stanie, chce wstąpić w związek małżeński – informuje „Fakt”.

Jak wiadomo od pewnego czasu, nie będzie to typowa ceremonia kościelna, tylko tzw. ślub jednostronny, podczas którego zawierane jest „małżeństwo mieszane”. Jak ujawniano wcześniej, Kaczyńska chciała mieć „czystą kartę i móc przyjmować komunię świętą”, dlatego musiała unieważnić małżeństwo kościelne (dodajmy, że nie jest to łatwe i wymaga wskazania jednego z trzech powodów do unieważnienia ślubu – są to: choroba psychiczna, nieskonsumowanie małżeństwa lub przymus), które zawarła z pierwszym mężem – Piotrem Smuniewskim – w 2003 roku. Dzięki temu będzie mogła z czystym sumieniem znów stanąć przed ołtarzem.

W związku z tymi doniesieniami już od pewnego czasu w sieci pojawiają się komentarze, w których internauci zarzucają bratanicy Jarosława Kaczyńskiego hipokryzję. Zainteresowana, która często zabiera głos w bardzo różnych kwestiach – w tym światopoglądowych i etycznych (a ostatnio skrytykowała nawet Netflix), w opinii internautów zachowuje się niestosownie. Już kiedy pojawiły się pierwsze pogłoski o możliwym ślubie, w sieci nie brakowało uszczypliwych komentarzy:

Teraz sprawa jest jeszcze bardziej burzliwa.

„A więc prawa i sprawiedliwa Marta Kaczyńska będzie miała 3 męża i 3 dziecko z innym facetem. Katoliczka mówiąca nam jak mamy żyć”, „Pierwsza Moralizatorka IV RP w ciąży bez ślubu z trzecim dzieckiem, a taka pobożna i taka wierząca. Nie interesuje mnie Marta Kaczyńska dopóki nie mówi im, jak mają żyć i co robić z własnym życiem” – głoszą komentarze w sieci.

Przypomnijmy, że po pierwszym rozwodzie Marta Kaczyńska wyszła za mąż za Marcina Dubienieckiego, z którym rozwiodła się w listopadzie 2016 roku. Kaczyńska ma też dwie córki z małżeństwa z drugim mężem – Ewę i Martynę.

Nie wiadomo dotąd, kiedy może odbyć się zapowiadana ceremonia. Ciekawe, jaka kreację wybierze panna młoda: czy zdecyduje się ukryć, czy też podkreślić ciążowe krągłości.

RadioZET.pl/SA