Zamknij

Marta Klos jest w ciąży. Dziennikarka TVN pochwaliła się brzuszkiem [FOTO]

22.06.2020 13:10
Marta Klos
fot. Instagram/@mrt_klos

Marta Klos jest w ciąży. Dziennikarka, która na co dzień współpracuje z TVN24, zdradziła na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Pokazała zdjęcie z zaokrąglonym, ciążowym brzuszkiem.

Marta Klos to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN24. Dziennikarka od lat prowadzi znane programy tej stacji. W 2019 roku powróciła po przerwie związanej z narodzinami dziecka. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem po raz drugi zniknie z ekranów. Na Instagramie poinformowała, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Prezenterka opublikowała zdjęcie, na którym podkreśliła swój ciążowy brzuszek. Fotka od razu zwróciła uwagę internautów - Marta Klos rzadko udostępnia nowe fotografie w mediach społecznościowych. Pod nowym wpisem pojawiła się prawdziwa fala gratulacji i ciepłych życzeń dla przyszłej mamy.

Zobacz także: Margaret jest w ciąży? Artystka pokazała wymowne zdjęcie

Marta Klos jest w ciąży. Pokazała brzuch

- Wyjątkowe #lato #wakacje #szczęście - dodała w opisie pod zdjęciem Marta Klos.

Internauci dopytywali w komentarzach, czy dziennikarka spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. Przyszła mama nie zdradziła jednak, jakiej płci będzie jej pociecha. Dziennikarka TVN24 dba o swoją prywatność i nieczęsto publikuje tak wyjątkowe zdjęcia.

Gratulujemy!