Zamknij

Marta Linkiewicz chwali się nową fryzurą. Fani zaskoczeni: "Coś ty zrobiła?"

08.07.2020 10:36
Marta Linkiewicz
fot. Instagram/@linkimaster

Marta Linkiewicz przeszła jakiś czas temu ogromną metamorfozę. Celebrytka mocno schudła i wyrzeźbiła swoje ciało. Teraz postanowiła obciąć długie, proste włosy. Jak zareagowali na to jej fani?

Marta Linkiewicz stała się prawdziwą inspiracją dla swoich obserwatorów na Instagramie, choć jej droga do sławy nie była łatwa. Celebrytka zdobyła popularność bardzo kontrowersyjnym nagraniem na temat seksu z członkami znanego zespołu. Później wzięła udział w FAME MMA, co jeszcze bardziej przyciągnęło uwagę mediów. Jednak to dopiero ostatnia przemiana Linkiewicz sprawiła, że influencerka znalazła się tam, gdzie chciała być od początku.

Marta porzuciła imprezowe życie i zmieniła swoje ciało. Teraz skupia się przede wszystkim na treningach i chwali regularnymi postępami na Instagramie. Okazuje się, że po zmianie figury przyszedł czas także na zmianę fryzury. Celebrytka pochwaliła się zdjęciem w nowych, krótko ściętych włosach.

Zobacz także: Marta Linkiewicz pokazała zdjęcie topless. Fani zachwyceni jej ciałem

Marta Linkiewicz zmieniła fryzurę

Marta Linkiewicz do tej pory była właścicielką bardzo długich, prostych włosów. W pewnym momencie zdecydowała się przefarbować na różowo, jednak od jakiegoś czasu woli naturalny blond. Celebrytka postawiła jednak na zmianę i znacznie skróciła swoje włosy. Reakcje internautów na nową fryzurę Marty były w większości pozytywne, choć fani nie ukrywają, że zaskoczyła ich ta przemiana.

- Coś ty zrobiła?!

- W tych nowych włosach wyglądasz ślicznie i dodają ci dużo powagi.

- Pięknie Ci w tych włosach!!!

- Nie spodziewałam się po tobie, że będziesz kiedyś tak wyglądać.

- W tych nowych włosach wyglądasz bosko - komentują internauci.

Wam też się podoba?